Křovinořez stihl FS 66



host - 92.130 (?) 
25.10.2013 21:26, zobrazeno: 6699x

Koupil jsem před více než rokem tento křovinořez s tím, že majtel prý jen otočil nějakými šroubky a on že nejede. Dal jsem ho nejprve do jednoho servisu - tam mi řekli pístní kroužky. Nesehnali je a tak jsem to dal do autorizovaného servisu. A ejhle - vše ok až na karburátor, jenomže ho neseženou, protože se k nám tyto křoviňáky nikdy nedovážely - byly vyráběny jen pro Němce. Takže mám prosbu - nemáte někdo špatný křovińák výše uvedeného typu a já že bych koupil od vás ten karburátor nebo celý. díky   lumpikt@seznam.cz

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 230.107 (?), 25.10.2013 22:07

Zdravím, autorizovaný servis by Vám měl oznámit v čem spočívá neopravitelná porucha onoho karburátoru. Soudím dle toho, že sháníte jiný. Ale i v případě, že seženete náhradní ze staršího stroje a vyměníte jej, nemáte záruku, že bude fungovat. Odnesete opět stroj do servisu a znovu Vám mohou oznámit stejnou poruchu. Rozhodně požadujte opravu karburátoru nebo jasné stanovisko proč nejde opravit. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 92.43 (?), 25.1.2014 18:57

Stando tak ať to vyjasním. Ten karburátor je prý něco malého, japonského a vyjímečného. Dodával se jen na tento typ a jak už jsem psal FS 66 se k nám nikdy nedovážel, byl vyráběn pouze pro Němce a i ten náhradní díl - tedy karburátor je prostě nesehnatelný. Popravdě já koupi Stihl proto, že jsem počítal s poruchou, ale protože je to zavedená značka, tak jsem si říkal, že opravit jej i za vyšší cenu bude stát za to. Spletl jsem se. Takže se to třeba někdy povede.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 65.0 (?), 27.1.2014 20:14
Karburátor Walbro wt 45, anglická ebay, cca 80 liber HH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika