Křovinořez Sandrigarden



host - 225.213 (?) 
22.5.2013 8:15, zobrazeno: 5468x

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost s touto značkou? Zaujal mě křovinořez SG BT 43 KAWA, ale nevím, zda je to optimální volba, potřebuju křoviňák na cca. 2000 m2 vyššího porostu a nechce se mi dávat za výkonově srovnatelnou HQ nebo Stihl 16 tisíc. Díky za jakoukoli reakci. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 117.5 (?), 22.5.2013 9:31

A co Sharks SH31cc?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 1.128 (?), 22.5.2013 10:41

ten Shark je ozaj zralok medzi vyzinacmi...0,7 kW a 8kg. poriadny kusisko-..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 225.213 (?), 22.5.2013 12:07

Sharks určitě nechci, 0,7 kw se mi zdá hodně málo a co jsem četl recenze a diskuze k Sharksu, tak kvalita strašidelná. Ten Sandrigarden má motor Kawasaki a 2 kw, což se mi zdá dobré, ale nemůžu se nic moc dočíst o značce jako takové, tak mě zajímá názor ostatních, co od nich třeba něco mají. Je mi jasné, že výkonově srovnatelnej Stihl bude pořád cenově asi trošku jinde, ale víc jak 9 tisíc za křovinořez nedám, ani kdyby byl pozlacenej. smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 1.128 (?), 22.5.2013 12:21

to nie je znacka..to je len obchodne oznacenie nejakej skladacky, najskor cinskej. uz ten lakavy nazov podobny Sandriku... co je renomovana znacka. Ak aj ozaj je tam pouzity motor Kawasaki tak treba odratat z vykonu... ti co ho lepia na svoje stroje uvadzaju vykon nezatazeneho samostatneho motora, kym seriozne Stihl, Dolmar a ine udavaju motor s vykonom ako sucast krovinorezu... a to je podstatny rozdiel, ako aj u kosaciek kde niekto da 6HP motor a ten co ten isty motor uvedie ako sa ma aj s kosackou tak potom je to zrazu len 4,6 HP. Druha vec je ze vyzinac nerobi len motor, ale aj zvysok a tam pri takonto stroji nemate vobec istotu co to vydrzi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 217.94 (?), 22.5.2013 20:33

Sandrigarden su taliani, dnes už aj tak každý robi pre každeho niečo.Neviem ako je to s kosou, ale motory kawasaki sa robia na Taiwane, možno aj tie kosy, k tým motorom :podľa mňa su tieto motory výborne, cena je o.k.,aj výkon, spoterba,štarty,...mám 3ks-model- tj 35, to je slabši ako ste chceli ale na tu plochu čo píšete to uplne stači s 1,2kw pokosite s trojzubcom aj metrovu travu, aj malinčie v pohode.Odporučam!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika