Křovinořez na kolech



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 140.103 (?) 
28.5.2014 20:05, zobrazeno: 32758x

Zdravím dikutující, mám v plánu pro důchodce zakoupit tento křovinořez od absolut, který stojí 5000Kč, má 2,4KW výkon a váhu 8,5Kg která je zmírněná díky kolečkům, má někdo s tímto výrobkem nějaké zkušennosti??? 


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.18 (?), 28.5.2014 20:28

Připadne mi to spíš jako strunová sekačka trávy s malou šířkou záběru. S klasickým křovinořezem pohybujete jako s kosou a tímhle můžete jen vpřed a vzad. Nabízí se otázka, kolik toho takový stroj stihne posekat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 145.200 (?), 29.5.2014 14:43

kdby bylo 1. dubna, tak by to byl dobrej vtip, takhle je to tragédie. sice se to nemusí tahat na ramenách, ale člověk se nadře mnohem víc. malá šířka záběru, jelikož se s tím nedá rozmáchnout a neustále se musí pojíždět vpřed, vzad a korigovat směr. navíc případná nerovnost terénu úsílí ještě zvyšuje. tohle fakt koupí jen ....

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 219.221 (?), 29.5.2014 15:12

fakt mate pravdu.1.apríl a ešte istotne z číny!!  nebral by som ani za trest!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 140.103 (?), 30.5.2014 9:25

Díky pozemku ve svahu a trávě nic jiného než silný křoviňák nepřipadá v úvahu, jelikož je ale sekající slabší důchodce, klasický křovinořez taky nepřipadá v úvahu, vybírám mezi zádovými křovinořezy od Hondy, Hitachi, Husqvarny, Stihl ale tam se obávám toho bovdenu a trvanlivosti nebo mezi touto čínou na kolečkách. Šlo mi o zkušenosti s výkonem, jestli ta čína má opravdu 2,4KW, Apríl není, jen pozemek není dělaný na nic jiného než zádový křoviňák nebo tento na kolečkách.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 192.242 (?), 30.5.2014 19:27

čínania s oblubou pridávaju papierový výkon, výkon spravidla len vypočítaju podla vzorca, výkon takmer nikdy nemeraju na stolici.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 217.105 (?), 2.6.2014 1:56
Pokud se na svah vyškrábe se zádovým křoviňákem, nebo bude furt něco tlačit před sebou, nezvládl by to vari-hurikane se šípovýma kolama, nízkým těžištěm a dvěma rychlostmi pojezdu, tuším,že označení je 530.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 217.105 (?), 2.6.2014 2:07
Ještě dodám-měli jsme něco podobného, ale vespodu byly dvě kudly, záběr tak 25cm, furt se s tím jezdilo jak když se uspává dítě v kočárku, a to jen po rovině, bylo to strašně neefektivní, navíc pochybuju, že tam je kvalitní automatické podávání struny, o jiném nemůže být ani řeč.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 2.6.2014 19:13

Jedná se o etážový pozemek, kde je rovina, svah zase rovina zase svah atd. na rovinky je používaná rotační sekačka, ale ve svahu je nepoužitelná, stejného výsledku bych dosáhl s vari. Na mezích vážně jen křovinořez, jakákoli těžší technika je nepoužitelná. Díky za zhodnocení, bohužel jsem už objednal oba, ono když už jsem investoval do motorové a aku sekačky 35k dalších 23k už mě nevytrhne :-(uvidím co mi na práci s tímto zázrakem řeknou, doufám, že nebudu muset přikupovat ještě vznášedlovou sekačku od husqvarny. Dám vědět jejich poznatky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 192.242 (?), 2.6.2014 11:31

je to obyčajný čínsky tzv krovinorez so skráteným hriadelom a šupáckym podvozkom, ktorý si doma vyrobí ktokolvek. Ked sa pozriete na obrázok, tak to vyzerá ako výrobok domáceho kutila s najjednoduchším riešením. Vyzerá to velmy uboho a taká bude i kvalita. Manipulácia s ním bude vyžadovat nemalé fizické nasadenie, podstatne vačšie, ako s normálnym krovinorezom. Ked su tí vaši dochodcovia športovci a potebuju tréning a zopár tanečných krokov tak áno, inak určite nie, ani pre bbežného užívatela. Hmatnost síce nenesiete na chrbte, no vyžaduje to poriadnu makačku a pri obsekávaní nabeháte maraton. Navyše v teréne to tak či tak budete dvíhat a už mierne horší terén bude poriadny problém, kde toho vela neposekáte. Výrobok si určite zasluži titul najnepoužitelnejšieho vyžínača.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika