Křovinořez Jonsered



host - 180.38 (?) 
29.6.2013 15:16, zobrazeno: 4266x

Dobrý den, mám křovinořez jonsered a nyní znenadání nejde do otáček. Jakmile přidám víc plynu, začne se dusit a chcípne. Filtr jsem vyčistil. Je možné, že by to dělal karburátor (nějaká nečistota v něm)? Děkuji za případné příspěvky s radou.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 208.192 (?), 29.6.2013 19:51
To že by to byl filtr, poznáte,že ho tam nedáte, mě pozlobilo zalepené sítko v nádrži, může to být bohatá směs, zkusil by jsem vyčistit karbec a zkontrolovat nastavení.Rada je všeobecná, nemám jonsered.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 114.252 (?), 29.6.2013 22:39

zdar, mám Jonsereds a ultrazvukem mi čistil karbec... dvakrát,taky chcípal,a nešlo moc paliva.Pak ok.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 59.39 (?), 30.6.2013 12:37

Než začnete seřizovat, prohlédněte, zda kolem větráku a starteru nemáte mastnotu, to by znamenalo gufrera na klice. Pak také sundejte filtr, pod ním budou šrouby které drží karburátor dotažený k válci. Palivové hadičky v místě vstupu do nádrže, vyměňte palivo, svíčku. Prostě, křovinořez který byl dobře seřízen se zám netozšteluje, ale nesprávným zásahem ho snydno odrovnáte. Např. pokud by jste ho nechal běhat se špatnými gufery.Lze to seřídit aby nějak šel, ale nejspíš se časem zadře, nebo uděláte spodek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika