Křovinořez Husqvarna 545 RXT Versus Stihl FS 460 C-EM



host - 102.144 (?) 
3.5.2015 20:58, zobrazeno: 13297x

Zdravím, chci pořídit křovinořez a potřeboval bych od vás poradit jaký z těchto dvou značek křovinořezů mám pořídit abych neudělal špatné rozhodnutí, nejlépe kdyby napsal někdo z vás kdo má s uvedenými modely zkušenost, sekat budu travnatou plochu zhruba o rozměrech 400x100 metrů svahovitější terén semtam nějake parezy.

Nebo ještě model Husqvarna 555 RXT

Děkuji všem za radu s pozdravem Martin.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 4.31 (?), 3.6.2015 18:55

Z mojich skúseností je to Hsq 545 RXT - je to super spoĺahlivý stroj, je od Stihl o dos´t lacnejsí a má v zákadnej výbave vyžínaciu hlavu a aj trojzubý nôž na trávu. 555 RXT je zbytočný...

Stihl 460 C - EM je o málo výkonnejší ale podľa mňa o dosť drahší... Ale samozrejme že to je vynikajúci stroj tiež...yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 33.223 (?), 4.6.2015 2:59
Stihl 460 mám poslední dva roky a byla to nejlepší koupě.V základu tam je kotouč+kryt pro vyžínač, vyžínací hlavu v poloautomatu jsem dostal od prodejce zdarma a to byl v akci jako dnes.Super starty-lehčí než u polovičního objemu, rozeznání teplého stroje-můžete dát sytič a nikdy to neuchlastáte, silný,výkonný, nejmenší vibrace, hlídá si optimální směs-při znečištění filtru nedochází k větší bohatosti.Popruhy vyhovují, co dodat, sekám jen asi 30000m2 ročně, ale jsem velmi spokojen.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 26.58 (?), 16.11.2015 17:06

Za 3 roky používání husqvarny 545rx mě odešla spojka, těsnění fouklo pod hlavou, karburátor s ted se mi vysypalo ložisko v převodovce a kuličky omlely zuby, nová převodovka by stála okolo 4.tisic, takže raději připlatit a koupit stihlku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 35.252 (?), 23.11.2015 4:29
Na profi nasazení mám stihl 460-ku, je dražší ale vydrží, dnes stěží uvidíte u živnostníků něco jiného, ale třeba okolo statku stačí husqvarna, do profi nasazení se kupuje spíše z nostalgie, už to není co bývala, ale cena tomu nejspíše odpovídá, takže nic proti, jen o co je levnější, to dožene v dílech.Smutný bude, pokud i stihl by šel cestou úspor, což se zatím nestalo a za kvalitu se holt platí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika