Křovinořez HQ 225R - karburátor



Bresev - (2) - 167.156 (?) 
11.7.2011 15:07, zobrazeno: 12172x

Mám už léta křovinořez HQ 225R. Poslední dobou se začal ve vzduchovém filtru objevovat benzín. Po práci se spotřebou jedné nádrže se dá benzín z filtru ždímat. Má to samozřejmě vliv i na výkon. Dal jsem to do značkového servisu. Vyměnili těsnění, musel jsem zaplatit celou sadu za 400 Kč a použili snad jediné. Jaké bylo mé zklamání, když jsem při dolévání benzínu zkontroloval filtr a zjistil, že jsem tam, kde jsem byl před opravou. Jel se znovu do servisu, že situace po opravě je stejná jak před opravou. Tentokrát mi pro změnu vyměnili uzávěr benzinové nádržky. Situace stejná, po spotřebování nádržky benzínu musím vyždímat vzduchový filtr. Poraďte co se s tím dá dělat.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 11.7.2011 16:45

Měnili jehlový ventil? Motor, který už má nižší kompresi lid háže benzínovou směs do sání až na filtr.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 111.65 (?), 2.8.2011 21:37

Mám stejný problém ale se Stihl FS130. Křovinožez má odpracováno pouhých 10h provozu. Filtr je od benzinu. Nerozumím tomu jak se tam dostal. Motor má při akceleraci divný chod. V servisu seřídili karburátor, ale žádná změna. (Většinou startuji tak naposedmé.) Svíčka byla opálená, po vyčištění svíčky nenastala změna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 103.69 (?), 2.8.2011 23:19

Mohl by být přidřený, bohužel.Ale jěště je třeba zkontrolovat dotažení karburátoru k válci a také simeringy na klice-ty se projevují tak že na straně špatného gufera je kolem kliky mastnota(kolem spojky, ventilátoru,starteru-podle typu stroje)Bohužel ale i tyto popsané závady vedou často k přidření motoru vinou chudé směsi, je třeba je okamžitě řešit.První symtomy jsou špatné starty a otížná akcelerace, vysoké otáčky motoru ale nízký výkon.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika