Křovinořez Honda



Stránky: 1,  2   
Martin Dan - (32) - 190.76 (?) 
1.6.2015 11:15, zobrazeno: 7437x

Někdo nějaké osobní zkušenosti s tímto křovinořezem -řada UMK nebo obecě s touto značkou pokud jde o travní nástroje? 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 180.85 (?), 2.6.2015 17:06

Vyrobeno v Číně, smontováno kdesi v Itálii.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 190.86 (?), 2.6.2015 18:55

vlastnim radu 425 a som spokojny.mala spotreba tichsi chod ako dvojtakt.mam ho asi 3 roky.ako prve sa opotrebovala zacia hlavica.kupil som novu ale nie hondu ale lacnejsiu a jednoduchsiu od husqarny.tiez som uz zodral suciastku ktora srobom pritlaca trojzuby noz krovinorezu.da sa kupit aj neoriginal od inej znacky.pracoval som aj s typom 435 ale ten je tazsi.mozno o kilo ale pri viachodinovej praci to citit.na oboch ako velka vyhoda lahky start.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 9.6 (?), 2.6.2015 19:36

Křovinořezy Honda nejsou vyráběny v Číně. Stačí se podívat na krabici, ve které jsou zabaleny: výrobcem je thajská pobočka Hondy (THAI HONDA MOTOR). Já bych doporučoval model UMC s výměnnými nástavci, protože pokud chcete například stříhat živý plot, prořezávat stromy nebo snad i kypřit záhony, tahle mašina Vám toto všechno splní. A se silnějším čtyřtaktem (provedení UMC 435) je ta práce radost - do budoucna plánuju, že si tenhle stroj pořídím, protože je prostě vynikající, ani ceny nejsou nijak přemrštěné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Martin Dan - (32) - 190.76 (?), 4.6.2015 11:13

Díky, já jsem slyšel, že se platí hodně jen za značku, takže mě zajímá kvalita, nemám problém si totiž připlatit, ale ne za poruchovej šunt. Honda má prej skvěly motory.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 9.6 (?), 4.6.2015 19:02

Ano, má, ten větší motor mám na svém křovinořezu, ale i ten slabší je opravdu výborný, ale hodí se na sečení méně vzrostlé trávy, protože výkon je menší. Mě se na Honďáckých křovákách líbí to, že na ně jde namontit i pilový kotouč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 4.6.2015 19:25

Na první pohled to vypadá prakticky a taky se mi to líbilo. Ostatní výrobci mají také tyhle stavebnicové systémy. Ale někde v diskuzi jsem četl, že je to velký kompromis, hlavně co se ergonomie týká a že je lepší koupit několik jednoúčelových strojů, než toto. Taky mi chybí klasická U držadla. Ten "volant" podle mně patří jen na lehké vyžínače.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 2.73 (?), 6.6.2015 21:30

Už si nikdy nekoupím žádný stavebnicový systém. Vždy jsou lepší jednoúčelové stroje, které umí to, na co jsou určeny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 2.73 (?), 7.6.2015 10:35

Už po 3 letech se mění žací hlava, pak spodní miska na trojzubý kotouč a je s tím spokojený. To nechápu. Mi toto uvedené vydrželo 15 let u mého stroje od jiné firmy při pravidelném sečení 50 arů. Vnitřní cívku jsem pak kupoval za 120 Kč. S Hondou křovákem je to jako u jejich motorů - co ušetří na spotřebě benzínu, to si seberou na čištění karburátoru od biosložky, drahých náhradních dílech a pak je jejich provoz i dražší než od jiných výrobců.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 19.34 (?), 7.6.2015 11:35

Zdravím.

Motorově bez problému,"řídítka"poddimenzované  - 2*praskly, popruhy nedokonalé, soustavně mi vypadával na mezích z  toho uchycení, nemožnost okamžitého  posunutí podle potřeby na  požadovanou vzdálenost, nemá ten hřebínek  s dírkama  na háček..

Měl jsem taky Husqarnu  a Stihla a  byly lepší, vychytanější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika