Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat



host - 243.134 (?)
11.7.2011 15:22

Měl jsem ten stejný problém.Příčinou je zanesený otvor v uzávěru nádrže. Díky tomu, jak sekačka 15 minut spotřebovává benzín, vzniká v nádrži podtlak a motor čím dál tím hůře nasává z nádrže další. Až nakonec chcípne, zejména je-li na volnoběh. Můžete si to ověřit, když se po 15 minutách sekačka začne chovat divně, tak těsně před tím, než Vám chcípne poodšrubte zátku na nádrži a pusťte tam vzduch. Uvidíte, jak motor hned oživne...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
                  
Zahradník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (509) - 78.222 (?), 14.6.2010 22:50

Jen mi přijde divné, že když to bylo nové, půl roku to běhalo celkem dobře a nechcípalo to, bez problémů na celou nádržku.Připadá mi, že pokud je tam to těsnění, tak je buď poškozené nebo se rozsypalo... U Partnera to chcíplo akorát, když jsem přidal plyn, jinak volnoběh naskočil.Začínám uvažovat, že ho vytahnu z půdy a nechám opravit... Láďa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 243.134 (?), 11.7.2011 15:22

Měl jsem ten stejný problém.Příčinou je zanesený otvor v uzávěru nádrže. Díky tomu, jak sekačka 15 minut spotřebovává benzín, vzniká v nádrži podtlak a motor čím dál tím hůře nasává z nádrže další. Až nakonec chcípne, zejména je-li na volnoběh. Můžete si to ověřit, když se po 15 minutách sekačka začne chovat divně, tak těsně před tím, než Vám chcípne poodšrubte zátku na nádrži a pusťte tam vzduch. Uvidíte, jak motor hned oživne...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 215.44 (?), 26.5.2012 20:58

Mě to dělá HQ359, takže jdem laborovat, proč po přehřátí jdou otáčky nahoru na volnoběh, traktorčení a chcíp + téměř nemožný start. Je to profik, tak by měl mít snad chlazení vyřešeno solidně...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.105 (?), 27.5.2012 10:42
Otáčky po zahřátí nahoru = ochuzená směs, netěsností skříně, sání, karburátor, traktorčení = nízké otáčky, stav neumožní dosáhnout vyšší otáčky motoru, podobné příčiny, zhasnutí motoru a nemožný start, směs je chudá. Vliv může mít stav svíčky, zkusit jinou a ověřit jiskru po zhasnutí motoru. Současně povolit a uzavřit víčko nádrže, vyloučit závadu odvzdušnění nádrže. Před opravou vyměnit pal. filtr a vyčistit sítko karburátoru. Ověřit stav gufer, pod ventlilátorem a ol. čerpadlem, černé mastnoty svědčí o jejich závadě.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 111.226 (?), 28.5.2012 14:04

Bylo to jednoduché. Nádrž nepřisávala vzduch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 106.50 (?), 31.5.2012 11:19

Jak tady čtu, stejné problémy jako Hecht má křovinořez Solo 111B, po 15 min. se zahřeje, nejde nastartovat až po vychladnutí. Nedostatečné chlazení motoru. Venca

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika