Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat



Zahradník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (509) - 78.222 (?)
14.6.2010 22:50

Jen mi přijde divné, že když to bylo nové, půl roku to běhalo celkem dobře a nechcípalo to, bez problémů na celou nádržku.Připadá mi, že pokud je tam to těsnění, tak je buď poškozené nebo se rozsypalo... U Partnera to chcíplo akorát, když jsem přidal plyn, jinak volnoběh naskočil.Začínám uvažovat, že ho vytahnu z půdy a nechám opravit... Láďa.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
                  
Zahradník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (509) - 78.222 (?), 14.6.2010 22:50

Jen mi přijde divné, že když to bylo nové, půl roku to běhalo celkem dobře a nechcípalo to, bez problémů na celou nádržku.Připadá mi, že pokud je tam to těsnění, tak je buď poškozené nebo se rozsypalo... U Partnera to chcíplo akorát, když jsem přidal plyn, jinak volnoběh naskočil.Začínám uvažovat, že ho vytahnu z půdy a nechám opravit... Láďa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 243.134 (?), 11.7.2011 15:22

Měl jsem ten stejný problém.Příčinou je zanesený otvor v uzávěru nádrže. Díky tomu, jak sekačka 15 minut spotřebovává benzín, vzniká v nádrži podtlak a motor čím dál tím hůře nasává z nádrže další. Až nakonec chcípne, zejména je-li na volnoběh. Můžete si to ověřit, když se po 15 minutách sekačka začne chovat divně, tak těsně před tím, než Vám chcípne poodšrubte zátku na nádrži a pusťte tam vzduch. Uvidíte, jak motor hned oživne...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 215.44 (?), 26.5.2012 20:58

Mě to dělá HQ359, takže jdem laborovat, proč po přehřátí jdou otáčky nahoru na volnoběh, traktorčení a chcíp + téměř nemožný start. Je to profik, tak by měl mít snad chlazení vyřešeno solidně...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.105 (?), 27.5.2012 10:42
Otáčky po zahřátí nahoru = ochuzená směs, netěsností skříně, sání, karburátor, traktorčení = nízké otáčky, stav neumožní dosáhnout vyšší otáčky motoru, podobné příčiny, zhasnutí motoru a nemožný start, směs je chudá. Vliv může mít stav svíčky, zkusit jinou a ověřit jiskru po zhasnutí motoru. Současně povolit a uzavřit víčko nádrže, vyloučit závadu odvzdušnění nádrže. Před opravou vyměnit pal. filtr a vyčistit sítko karburátoru. Ověřit stav gufer, pod ventlilátorem a ol. čerpadlem, černé mastnoty svědčí o jejich závadě.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 111.226 (?), 28.5.2012 14:04

Bylo to jednoduché. Nádrž nepřisávala vzduch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 106.50 (?), 31.5.2012 11:19

Jak tady čtu, stejné problémy jako Hecht má křovinořez Solo 111B, po 15 min. se zahřeje, nejde nastartovat až po vychladnutí. Nedostatečné chlazení motoru. Venca

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika