Křovinořez Hecht 146 - výborná cena



host - 83.42 (?)
12.8.2011 10:33

Tak mám odsekáno asi 6 hodin a je tu 1.závada.Při sekání najednou motor zhasnul a nejde nastartovat.Po kontrole benzínu a svíčky jsem zjistil že svíčka nehází jiskru.Následovala návštěva servisu kde mi z údivem řekli že jsem již 2 tento týden se stejnou závadou-odešla cívka zapalování, prý nic složitého na výměnu, ale v servisu nebyla skladem tak jsem odešel bez křovinořezu s tím že do týdne bude vše v pořádku.Snad to bude poslední zádrhel a vše bude dále v pořádku.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
      
host - 65.80 (?), 12.7.2011 7:26

Hecht 146 mě poměrně překvapil, struna bere celkem dobře s tím plechovím kotoučkem to už je horší, měl jsem Husgvarnu (profi) pak mám ještě Solo ten mě ted kleknul tak jsem dosekával Hechtem 146 (kotoučem) měl co dělat, ale jinak na dosekávání a udržování trávníku docela dobrý, za tu cenu mě celkem překvapil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 83.42 (?), 12.8.2011 10:33

Tak mám odsekáno asi 6 hodin a je tu 1.závada.Při sekání najednou motor zhasnul a nejde nastartovat.Po kontrole benzínu a svíčky jsem zjistil že svíčka nehází jiskru.Následovala návštěva servisu kde mi z údivem řekli že jsem již 2 tento týden se stejnou závadou-odešla cívka zapalování, prý nic složitého na výměnu, ale v servisu nebyla skladem tak jsem odešel bez křovinořezu s tím že do týdne bude vše v pořádku.Snad to bude poslední zádrhel a vše bude dále v pořádku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 147.90 (?), 22.1.2012 10:58

zdravim, tak jak ten hecht maka po roce, ptam se proto estli do toho mam jit dekuji vsem  za pripadne hodnoceni

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 226.36 (?), 3.2.2012 19:21

Poruchami zapalovacích cívek trpí i jiné a renomovanější značky, konkrétně Stihl by mohl vyprávět.Technika je bohužel jen technika.Asi mají stejného dodavatele cívek :-))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika