Křovinořez Hecht 146 - výborná cena



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 64.174 (?) 
12.5.2011 23:41, zobrazeno: 86102x

Máte s ním někdo zkušenosti? Je tady pár zkušeností s Hecht 143, ale s tímhle moc ne. Je sice trochu těžší, ale všude je napsáno, že má robustnější konstrukci. Napíšete někdo zkušenosti s ním? Předem díky.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
M. P. - (24) - 179.249 (?), 13.5.2011 7:53

Je tady diskuze "levný křoviňák... Je Jonsered dobrá volba... Na Hecht 143 jsou celkem dobré ohlasy a od r. 2010 má i pevnou dělitelnou hřídel. Záleží na co vše to budete používat. Jinak Hecht 146 je poměrně novinka, měl by být robusnější, ale to se ukáže až časem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 83.42 (?), 13.5.2011 13:54

Mám Hecht 146,je to novinka, ale zpracováním působí velmi dobře.Sekal jsem s ním zatím 1x a maximální spokojenost.Super výkon za tu cenu i výborný zádový popruh.Časem zdělím další zkušenosti.Zatím .Doporučuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 64.174 (?), 13.5.2011 14:49

Chtěl bych ho na dosekání po sekačce a posekání nejhoršího marastu na zahradě, celkem velké cca 2000 metrů. Samotným křoviňákem bych ji nikdy nesekal. Nepotřebuji dělenou hřídel, nebudem ho převážet, radši upřednostním trvalejší konstrukci. Dá se sehnat za cca 3800,- a servis mám velmi blízko. Psal jsem zde ještě jestli někdo nemá zkušenosti s Ryobi RBC 430 SES, moc hezký čtyřtakt, ale podle toho co je zde napsáno asi nebude příliš trvalé konstrukce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 179.249 (?), 13.5.2011 19:32
Doporučil bych spíš 146. Sice poruchovost se teprve ukáže časem ale předchozí 143 chodí docela pěkně. A blízkost servisu je jen výhodou. A hlavně za ty peníze na dosekání bohatě postačí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 64.174 (?), 19.5.2011 23:44

Asi ho koupím. Ta cena je velmi lákavá. Díky za odpovědi. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 179.249 (?), 20.5.2011 13:46
Dejte potom vědět, zda jste spokojen, ale já si myslím, že budete. Hecht dováží i dvoutakty pily, a pracují už déle než 5 let a podobně tomu tak je i u předchozího modelu křovinořezu 143. Jinak vylepšená konstrukce i vyšší výkon mohou být jen výhodou. Samozřejmě pro Hobby použití těžko se do dá srovnávat s podobnou kubaturou v profi kategorii ale ta je za jiné peníze a hlavně stavěna na daleko větší zátěž. Věřím, že budete spokojen.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 64.174 (?), 23.5.2011 19:58

Tak je objednán, prý bude za 3 dny. Jakmile ho vyzkouším, dám sem jak se s ním sekalo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 83.42 (?), 25.5.2011 9:57

Určitě budete spokojen.V sobotu jsem s ním sekal déle než hodinu.Zkoušel jsem 3zubý kotouč, ale struna mi vyhovovala více-není třeba tolik točit motor a seká výborně.Myslím že to byla dobrá koupě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 80.194 (?), 25.5.2011 14:26

Tiez som si jeden zaobstaral. Zatial je skoro hodnotit ho, presnejsie sa to bude dat povedat aspon po roku. Ma za sebou 2 dni kosenia, 6 hodin s prestavkami. Spracovanie super. Robustny je dostatocne, ako sa uz pisalo. Skusal som aj strunu, aj trojzub. Kupil som stary dom kde bola trava niekde az 1.6 m + nejaky tvrdsi porast s priemerom do 1.5 cm plocha cca 1 ha. Nerobilo to ziadny problem. Noz to bral vyborne, ani netrebalo pridavat, len sem tam to rozbehnut a zotrvacnostou to islo samo. Popruh je vynikajuci - pevny a pohodlny. Sart bezproblemovy. Na volnobehu malicko toci hlava. Ze vraj to treba nechat trochu vybehat a prejde to, popripade po zabehu sa prestavi karburator, tak uvidime. Inak som velmi spokojny. Zatial vyoko doporucujem. Je to masina ako stvorena pre ludi, ktori zhanaju lacnejsi stroj dobreho spracovania na hobby ucely. Samozrejme neda sa to porovnavat so Stihlom a Husqarnou, ale tam je aj cena ina. Takze ak nepotrebujete profi krovinorez na pravidelnu zataz a dlhodobe kosenie, ale iba na upravu zahrady a okolo domu raz tyzdenne je to podla mojho nazoru jedna z naj moznosti, ak nie naj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika