Křovinořez Hecht 143



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5   
host - 71.136 (?) 
3.5.2008 10:13, zobrazeno: 85655x

Dobrý den, uvažuji o koupi křovinořezu, na internetu se mi líbil  Hecht 143. Zajímalo by mně jaký s tímto křovinořezem máte skušenosti, také mně na obrázku připadá že má dělitelnou hřídel, ale to v popisu nepíší. Předem děkuji za odpovědi.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 22.79 (?), 3.5.2008 15:27

Jedná se o "čínu", vizuelně dobře zkopírovaný stroj, motor a uložení hřídele horší úroveň. Cena velmi lákavá /5.600,- Kč/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 22.79 (?), 3.5.2008 15:36

Zajímal by mě odborný posudek před koupí jednoho z těchto uvedených křoviňáků, tech. parametry znám, servis obou v místě, spíš bych chtěl slyšet hodnocení případných majitelů.

           Děkuji J.K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 22.79 (?), 3.5.2008 15:51

Těžká volba, vobě mašiny profi zpracování, cena vodpovídá.

           Karel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 237.167 (?), 16.7.2009 22:58
Tento křovinořez vlastním, veliká spokojenost. Výraz : "jedná se o čínu" je velice populistický, na všech výrobcích se dnes podílí Čína, má -li firma obstát na trhu. Naopak součásti, které by mohli být náchylné k poruchám a u tak levného výrobku je očekáváme, jsou vyrobeny v Japonsku. (záleží -li vám na tom, v které zemi to čínský dělník vyrábí). Není vždy dobré za každou cenu nasypat peníze do značkového výrobku, a přispět tak pouze na dobrou mzdu marketingového manažera. Firma Hecht Je nenápadným, průměrným a přesto kvalitním výrobcem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 251.177 (?), 1.6.2010 11:12

Firma Hecht Je nenápadným, průměrným a přesto kvalitním výrobcem... mate pravdu..velmi kvalitny vyrobca... len co vyraba nikto nevie... Hecht a vyrobca??? zobudte sa..ked kupim v Cine a nalepim Hecht to este neznamena ze to vyrabam...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 153.20 (?), 3.5.2008 19:13
Mám 130, spokojenost. Jenom je dražší. Ale doporučuji. Mám ještě starou FS80-7let bez problémů. JP
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jani - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (116) - 185.180 (?), 17.7.2009 6:11

jj Hecht je naozaj kvalitný, a teraz začnite tú rozprávku o červenej čiapočke, tú mám najradšej.

Samozrejme všetky namáhané diely im vyrábajú japonci a preto že to je Hecht tak za darmo.A platiť si nechajú len za Zenoah a.p.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 132.90 (?), 1.6.2010 9:27
Nebuďte naivní, každá firma se snaží ušetřit a fakt že je něco vyrobeno v Číně neznamená že je to největší šmejd. Taky jsem měl pár německých hobby nářadí a nevydrželo to sezonu občasného používání. Posuzoval bych spíš konkrétní modely, nebo značky než všechno naházet do jednoho pytle a hotovo. Navíc když budu sekat jen občasně čína asi postačí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 198.242 (?), 1.6.2010 9:31

Mám již 3 roky Hecht 143 sekám pozemek 2500m + okolo plotu a neměl jsem jediný problém.  Nemám problém s váhou, vibrace jsou stejné jako na sousedově Oleomaku. Za ty peníze není co řešit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika