Křovinořez GTM GTBC 43 M



host - 238.238 (?) 
22.6.2012 18:36, zobrazeno: 12893x

Prosím jaké kdo máte zkušenosti s tímto křovinořezem a prosím čí je to výroba?

           Děkuji Tondys

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 227.2 (?), 22.6.2012 18:48

GTM, maji nizke ceny, clovek si rika, proc,asi.Podle vseho, co jsem o nich-vyrobcich GTM cetl, asi lepsi z tech neznackovych, tak nejak bych to videl, ale zkusenost osobni nemam, ani ji nechci miti, nejsem tak bohaty, abych mohl kupovat lacine veci pro mne nezname firmy, dal tj.na kazdem.Nehodlam v" usetrit par tisic, pak se trapit a vlastne nakonec mozna kupovat znackovou masinu.Ikdyz uzivatelske recenze se nezdaji byti uplne nejhorsi, ale nesel bych do toho.Zajima mne spolehliva znacka, masina na dlouhe roky bez problemu za slusnou cenu a u GTM osobne pochybuji.Mejte stastnou ruku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 8.43 (?), 24.6.2012 21:01

Nemam ho osobne, ale kosil som s tym slabsim, ma obsah cez 30cm. Tazko to startuje, popruh je nanic, zdalo sa mi, ze strunova hlavica dost vibrovala. Kosit to kosi, ale neviem. Na Slovensku stoji okolo 120 eur. Kvalita je slaba, podla mna nic moc. Dlho to asi nevydrzi. Je to, ale len moj nazor. Peter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 8.43 (?), 24.6.2012 21:02

Este som zabudol napisat. Je to Cina, ktoru distribuju Holandania.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 43.114 (?), 25.7.2012 20:16

Tak já mám GTBC 43 M od jara 2012, sice se špatně startuje (cca 30-45 škubnutí), ale teplý pak naskočí hned. Používám ho hlavně v lese, kde vysekávám podrost mezi stromky a pak také na místech v zahradě kam sekačka nemůže. Kromě toho startování je to podle mě dobrý stroj. Mám výhradu k absenci návodu na výměnu struny (dodávaná hlava má jinou technologii výměnny struny) než je běžné, a vzhledem k tomu, že mi struna z výroby "vyjela" celá, musel jsem celou hlavu rozebrat, abych zjistil, jak to tam patří, neb jsem mechanicky nešikovný břídil :-)

V provozu se stroj chová stabilně, nevibruje a má sílu (těch 1,5 HP je znát) - v hustém podrostu s příměsí starých větví to projde jako nůž máslem. Škoda jen, že to občas očeše strunu, ale to není věc GTBC, to vám vezme i z Husqvarny nebo Hondy.

Páchá to sice čína, ale ono záleží na zadavateli, jaké si nastaví podmínky pro výstupní kontrolu. Viděl jsem už horší výrobky made in EU...

Mimochodem, má ještě někdo jiný zkušenosti s tím startováním jako já, nebo mám "unikát"? :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 227.37 (?), 1.8.2012 23:48

Ahojte moze potvrdit mam ten isty stroj je to silna masina odkosli som s tym cca 5000m2 a ide ako hodinky..ano strasne zle sa startuje studeny..ale nie je problem do dest pokusova sa to podari ak clovek vie ak ona to..silny je s 3 hrannym nastavcom odpilim aj konare miemeru 5-7 cm... Za tie peniaze doporucujem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 180.226 (?), 7.12.2013 22:24

Mám pilu GTC 50 a spokojenost. Při startování za studena, je potřeba poctivě načepovat cucákem 3x - 5x a sytič úplně vytažený. Když jsem čepoval míň, tak se to uchcalo a tím pádem mi trvalo, než mi došlo, že je potřeba paradoxně načepovat víc. Starty za tepla naprosto bez problémů. Stroj je celkem silný a nahradil Husqarnu profi 50. Její oprava by stála mnohem víc než celý tento stroj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika