Křovinořez Garden King - Tv products



Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 7.105 (?) 
19.5.2009 18:42, zobrazeno: 100264x

Prosím o názor na tento křovinořez. Potřebujeme nějaký na novou zahrádku. Normální sekačku budeme kupovat až příští rok. Letos zakládáme trávník a vybíráme kameny, takže spíše jde oto příležitostné sečení... a také řešíme finanční stránku... tahle cena je prostě buzkonkurenční. Nemáte s ním někdo zkušenosti? Celkem se mi líbí, že má i ověření CE, TÜV a ISO 9001.Popřípadě doporučte nějakou jinou a podobné cenové relaci.

Díky D

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 94.12 (?), 19.5.2009 18:58

Moje babička říkala: "Laciné, dvakrát placené". 
   Ano cena je bezkonkurenční. A prodejce asi ví, proč.
   V rukách jsem ho neměl a ani po tom netoužím. Nemám důvěru v toto zboží, ani když je doporučují Podlaha, Bohdalová a Maxa společně.  Pamatuji, jak jsme získávali certifikát kvality ISO 9001 na mém pracovišti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 7.105 (?), 19.5.2009 19:01

:-) díky za reakci, také nemám moc důvěru k takovým výrobkům, ale řešímě finanční stránku, tak vybíráme z těch nějlevnějších... každopádně díky... budem hledat dál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 45.244 (?), 19.5.2009 19:20
Nechci zde vyvolat nevoli majitelů profi křovináků a proto ze zkušeností rerakcí nikomu nic nedoporučuji, pouze zde zděluji své pocity.Jelikož jsem před 4 roky vytěžil les a ze zákona paseku znovu vysadil byl jsem nucen se také o ni starat a proto jsem si pořídil tento křovák v trojkombinaci strunovka a kotoučová pila, počítal jsem s trvanlivostí tak max.2 roky ale letos už paseku 1,2ha čístím od náletů 3.rok a k tomu ještě kus bažinaté louky a křovinák zatím šlape jako wix, paseku dělám 2x do roka a louku 2x za měsíc, jelikož byl křovinák opravdu laciný(3000kč) tak se o něj takřka nestarám, ani žádný spešl olej do benzinu ale potrpím si na poměr 1:35 (v návodu je 1:40) a opravdu dostává hodně zabrat, chytá okamžitě, dobře točí a ted´kdyby se pod´ál tak už je zaplacen. KP
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 188.154 (?), 19.5.2009 21:30

Podle mne se jedná o nějakou variantu křoviňáku ABG 330. Měl jsem ABG 430 (silnější varianta tohoto stroje) a byl jsem s ním vcelku spokojený. Používal jsem ho 3 roky než mi ho ukradli, 1. rok intenzivně na 1000m2 cca 10x do roka. Připravte si ale cca 600 korun na novou strunovou hlavu od HQ, protože ta co je ke křovinořezu dodána se po několika hodinách práce začne rozpadat za provoru.  Za ty peníze si ho kupte, ale počítejte, že bude třeba občas něco opravit samodoma. Nyni používám Stigu ST210 a jsem taky spokojený (váží jen 4,5kg a motor jede jako čert).

Michal 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 99.214 (?), 20.5.2009 8:24

Přidám též svou zkušenost s křoviňákem AGB. Po koupi jsem zjistil - made in PRC. Hrklo ve mně ale začali jsme pracovat. Po cca měsíci šel volnoběh ve vysokých otáčkách, tak jsem hledal a našel bowden, který je protažen plíškem a zajištěn dvěma matkami. Šáhl jsem do bedny s nářadím, ale 10 klíč tam byla jen jedna, tak na druhou matku/kontra/ jsem vzal sikovky. Jenže sikama jsem matku zdeformoval jako kdyby byla olověná. Nicméně toto nastavení funguje již cca 4 tým rokem. Motor absolutně bez problémů a to jsem kolikrát sekal i za mrazů/vysekávání trávy či malin pod elektrickými ohradníky koní/. Jediný problém byla pecka na svíčce cca před 3 roky.Strunová hlava bez problémů, jen rukojeti jsem musel v uložení podložit aby byly dotažené. I po zimě se starým benzínem chytne max na třetí zatažení. Jediná údržba- čištění filtru vzduchu a 2 - 3 x ročně promazání úhlového převodu. Olej polosyntetika cca 1:40. Takže nakonec spokojenost s amatérsky provozovaným zařízením.

Ivan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 98.74 (?), 20.5.2009 11:06

neberte... má iba malé riaditka... malý výkon... nemá popruh na rameno... ak si priplatíte za popruh, vyjde vás na tie isté peniaze ako iná značka ktorá popruh má v cene, a má široké riaditka ako majú profi stroje... s tým totiž treba robiť, a bez popruhu a s úzkymi riaditkami je to DRINA... ak to vydrží iba 5 rokov, tak celých 5 rokov budete nadávať... kúpte niečo okolo 5 - 5,5 tis. trochu silnejšie, a budete spokojný... v týchto fórach je toho dosť na posúdenie a výber...    Juraj           hlavne berte široké riaditka ako majú profi stroje ...všetko ostatné až tak podstatné není... nôž vôbec nemusí byť v ponuke je totiž na prd... ak posekáte podrast nožom, bude sa snažiť prežiť a vyraší 10x viac výhonkov... tak ho vystrihnúť od zeme a ostatne zvládne struna...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 98.74 (?), 20.5.2009 17:53

Děkuji všem za názory, určitě mi to moc pomohlo ve výběru. Jsme opravdu jen zahrádkáři amatéři - začátečníci a křoviňák bude využíván jen občas, tak myslím, že takovýto hobby nám bude určitě stačit... ještě mrknu na jiné značky, ale určitě do něj nechceme infestovat vysoký finanační obnos...

Díky D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 98.74 (?), 20.5.2009 18:12
Pro 9874 možná na Slovensku prodávají tyto stroje bez popruhu ale já ho mám s popruhem i s širokou poduškou a i s širokými řidítky a co se týká nožového ústrojí tak jste toho ještě asi moc neposekal nebo ani nezkusil sekat vyšší trávu než nějakých 25cm protože kdyby jste to zkusil tak by jste ten nůž ve vysoké trávě dostatečně ocenil KP
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 98.74 (?), 20.5.2009 19:41

Od vyse uvedene firmy jsem vloni kupoval aku retezovou pilu a pak klasickou elektrickou pilu.

Aku pila je nepouzitelna protoze rezna rychlost je prilis nizka a pila se do dreva jen zakusuje.

Elektricka pila mi vydrzela jen na pokaceni a rozrezani jednoho stromu. Pak se spalil motor.

Zbozi je bezpochyby asijskeho puvodu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika