Krovinorez funguje jen vodorovne



host - 247.176 (?) 
2.7.2014 20:46, zobrazeno: 6847x

Dobry den, rad bych se zeptal na moznou diagnostiku problemu se starsim krovinorezem Dolmar. Krovinorez nastartuje napoprve, volnobezne otacky drzi, pri pridani plynu akceleruje jak ma. Ale v momente, kdy ho z vodorovne polohy (kdy startuji) narovnam do skoro svisle polohy (pracovni), tedy nadrzi nahoru, behem par vterin "chcipne". Karburator je vycisteny, trysky taktez, hadicky prekontrolovany - v poradku..

Dekuji za nazory,

Jenda.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 140.103 (?), 2.7.2014 21:20

Podíval bych se do nádrže jak máte umístěné ústí benzínové hadičky, pokud je stočené do horního rohu dál od motoru, pak to může dělat to co to dělá, mělo by být na dně na straně motoru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 247.176 (?), 3.7.2014 6:13
Hadicka v nadrzi ma na konci sitko s filcem, je samozrejme stocena dolu. A palivo do primeru prubezne nasava..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
fanatix - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (256) - 148.172 (?), 3.7.2014 17:40

u zahradneho naradia byva pouzity membranovy karburator, ten totiz na rozdiel od klasickeho dokaze miesat a dodavat palivovu zmes do motora aj v náklone. Vas problem by som preto tipoval na poskodenu membranu. Treba karburator este raz skontrolovat, membrana by sa mala nachadzat hned pod hornym vieckom karburatora, skontrolujte ci nie je praskla, mozno ste si to nevsimol.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 237.136 (?), 3.7.2014 22:48

Zdravím Borisi, kterou membránu máte na mysli, jsou tam dvě. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
fanatix - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (256) - 148.172 (?), 4.7.2014 7:54

nepoznam presnu konstrukciu vasho karburatora ale problem zvykla robit ta vacsia ktora ovlada aj ihlu karburatora. staci aj mala dierka a uz to robi problemy.



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 136.63 (?), 4.7.2014 8:56

Zdravím Borisi, pokud se proděraví dávkovací membrána, tak dochází k úniku paliva otvorem ve víčku této membrány. Nebude třeba problém u té druhé membrány? Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 0.6 (?), 4.7.2014 20:44

Zdravím, já měl podobný problém, stroj jsem nastartoval položený na zemi, přidal na plynu a vše vpohodě, jakmile jsem ho zvedl, chcípnul a ani nešel nastartovat.Nakonec to byla prasklina na sací hadičce mezi nádrží a karbecem.Když jsem ho zvednul, tak se pasklina roztáhla a nasála vzduch.Já měl sací hadičku gumovou a přepadovou plastovou a to jsem měl křoviňák rok a půl.Tolik moje zkušenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika