Krovinorez Demon RQX520R



host - 111.72 (?)
11.1.2012 0:47

Mám 480-tku vysekal som s ním bez problémov 55 árov dlhodobo neudržiavanej pôdy. Skutočne sa človek pri kúpe môže obávať, nakoľko cena je nízka, ale dôležité je ako sa o zariadenie staráte. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 142.242 (?), 8.1.2014 9:55

Potřeboval bych poradit mám ho už 3 rok a odešla mi pružina na spojce je vytahana a nedari se mi spojku povolit abych vymenil pruzinu.Jakým postupem jste to delal dekuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 13.207 (?), 10.8.2012 20:26

Koupil jsem si ho též. Bohužel jsem ztratil návod a nevím, jak ho mám nastartovat. Ještě nikdy nebyl v provozu. Neporadil by jste mi? Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 19.120 (?), 11.9.2011 8:20

Mam 480 a maka bez problemou startovanie je v pohode len to treba vediet nastavit. A vykon je skutocne O.K. Pokosil som zatial cca 80 arov total dzungla. Akurat sa rozbila vyzinacia hlava od narazov do kamenou je velmi tvrda a praska pri inych je pouzity pruznejsi material. Kolko vydrzi neviem ale za tie peniaze som milo prekvapeny. Mna stal 120 eur. Parametrovo ine krovaky sa pohibuju cca 500 az 1000 eur. Cena stroja 200 znacka 800 a mame 1000. Ale neviem mozno nevydrzi ale odchadzaju aj super znacky je to aj o starostlivosti o stroj. Kto maze ten jede.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 111.72 (?), 11.1.2012 0:47

Mám 480-tku vysekal som s ním bez problémov 55 árov dlhodobo neudržiavanej pôdy. Skutočne sa človek pri kúpe môže obávať, nakoľko cena je nízka, ale dôležité je ako sa o zariadenie staráte. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 230.5 (?), 11.5.2012 16:59

Ctěl bych 580ku jen na vyzinani travy kde se nedostane sekacka. Obrubniky, stromy, kolem zdi atd. Nic narocneho. Jsou nejake dalsi zkusenosti? Videl jsem v jednom shopu i nahradni dily. Ocekavam provoz tak 4-5 let. Jsou nejake dalsi zkusenosti nebo doporucite neco podobneho? Nejaky znackovy fakt kupovat na tu trosku nechci. Diky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 65.203 (?), 12.5.2012 11:56

Já mám taky 480tku, už víc jak dva roky. Demon je značka prodávaná především v polsku. Ale koupil jsem ho v čechách za 2500,- i s velkou doplňkovou výbavou. Nečekal jsme zázraky, ale neměl jsem peníze a potřeboval jsem rychle nějakou sekačku. Už po roce se mi stalo, že se mi na nůž namotal drát který byl skovaný v keři který jsem tim taky řezal a strhla se hřídel. Náhradních dílů je ale k mání dost, koupil jsem tedy novou za asi tři stovky a překvapilo mě, že je od pohledu silnější než původní. Stejně tak sjem vyměnil plastový kryt, který i ten je pevnější než původní, který se mi rozletěl po výměně struny za 3mm.

Ale to je vše, od té doby žádný problém, nedělám s tím nic než doplňování paliva. Seká výborně, používám ho na větší plochu v sadu kde není dobrá půda na sekačku, samý hrbol a kámen a není problém. Taky na dosekávání kolem domu a plotu a sekání náletových dřevin. Překvapivě je dobré i odstínění vibrací. Dokonce používám právě tu 3mm strunu, která je podle mě na výkon motoru ideální.

Počítám, že na věky to nevydrží. Ale jelikož zatím motor nejeví známky opotřebení, počítám, že do pěti let by to vydržet mohlo. A jelikož se dá už koupit i za dva tisíce, a náhradních dílů je na netu dost, myslím si, že na nějaké to dosekávání zahrady není příliš důvod kupovat něco dražšího, pokud vám vyloženě nezáleží na tom mít doma stihl nebo husqvarnu :-) Tchán má křovinořez vari, za 7tisíc, koupený ve stejnou dobu, ale větší rozdíl jsme mezi nimi nenašli a já s tím posekám víc, protože je ten demon o poznání silnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 208.119 (?), 15.5.2012 0:01
Měl jsem Stigu s motorem 42kubíků a když se mi podařilo přidřít nějakou záhadou ložisko na klice koupil jsem si misto nové klikovky Demona. Cena byla totiž skoro stejná jako za klikovku. Musel jsem s údivem konstatovat, že tam kde běžela stiga na plný plyn stačí u demona půl plynu. Motor dokonce po zimě naskočil na třetí zatažení a to u nás rozhodně není jen jako ozdoba na věšák. Denně musí nasekat na škarpách dvě kolečka trávy a sena na sušení na půl půdy. Samozřejmě že nějaké mouchy by se našly -trojzub z nočníkové oceli vydržel jednu sezonu. samoodvíjecí strunové hlavy taky potřebují poladit protože jinak se struna samovolně odvíjí, ale to je spotřebák. Stroj jako takový rozhodně není úplný propadák jak by se podle ceny dalo čekat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 86.10 (?), 16.7.2012 19:42

Mám jej již 2 roky, odchází pouze hřídel.Měnil jsem ji již 2x, ale jinak šlape jak hodinky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 254.192 (?), 23.7.2012 15:22

Zdravim,

nechci zakladat nove vlakno, tak to napisu sem. Mam s timto krovinorezem problem - uz od zacatku pomerne dost kouri, nejdriv jsem si myslel ze je to normalni, ale je to takovej hulan, ze se s tim pomalu neda pracovat (jak kdybych jezdil po zahrade s Trabantem). Olej redim dle navodu 1:25, spis ho davam o malinko min. Co jsem koukal u souseda, tak jemu krovinorez nekouri ani trochu, ale ma Stihl. Navic nyni zacal blbe startovat, coz se zlepsilo po vymene svicky, ale ztraci vykon a chcipe. Nevite nekdo co s tim? Kouri vam tez? Je to duvod na reklamaci? Diky za radu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 216.17 (?), 23.7.2012 16:25
Jestli máte v návodu 1:25 i po záběhu, někteří výrobci mají jiný poměr pro záběh, z těch známějších např Solo, tak bych reklamoval. Nemá žádný význam hledat závadu v záruce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika