Křovinořez Al-ko BC 4125



host - 41.2 (?) 
31.5.2010 8:32, zobrazeno: 14650x

Prosím o radu, zda má někdo zkušenost s tímto křovinořezem. Hlavně se mi jedná o servis. Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 184.13 (?), 31.5.2010 11:09

Nebrat. Vlonie jsem jej koupil v OBI, 3x jsem to reklamoval a nakonec mi vrátili peníze. Když jsem to rozebíral, vevnitř je všechno plastové, nevydrží to, hrozně vibruje a zahřívá se. Servis byl v Dobřichovicích velmi kvalitní, ale ani ti nedokážou zázraky s takovým šuntem. Dnes řeším co mám koupit, už mám metrovou trávu a musím koupit něco pořádného.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 167.154 (?), 28.6.2011 9:28

Mám stejný názor, problém se servisem - nedoporučuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 141.59 (?), 28.6.2011 18:11

Výrobce ví velmi dobře jak vyrobit super křovinořez, ale nikdo si ho za ty peníze nekoupí.

Tak přestante říkat že to je "šmejd" a zamyslete se nad tím jak vyrobit křovinořez za 4000,-.Pak si odečtěte všechny náklady včetně daně.Je to hobby křovinořez a tak od nej nemůžete čekat zázraky.

Nabízí se verze 4535 která je o 500kč dražší a absolutně bezproblémová.

Jaká je poptávka, takový je dnešní trh.

Stroje mají velmi kvalitní a promyšlené.Servisy jsou na každém rohu a obrovský centrální sklad náhr.dílu.

Jako servisní technik pro firmu Al-ko vím o čem mluvím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 216.230 (?), 7.7.2011 16:49

Dobrý den,

chtěl bych se Vás zeptat, co si myslíte o křovinořezu Ryobi RBC 26 SB? Nabízejí ho momentálně v Bauhausu a jelikož dávají 5 let záruku tak o něm vážně uvažuji. Vlastně váhám právě mezi AL-CO 4535 a zmiňovaném Ryobi RBC 26 SB. Který by jste si z těchto dvou vybral a proč?

Mnohokrát děkuji, Mašek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 228.254 (?), 13.6.2016 19:10
Tak kamarade kecas pekny hlouposti. Ja to BC 4535 mam a musim kazdy rok a pul kupovat zapalovani a co pises o cene tak mne stal bez mala 10000kc v Hornbachu a servis??? To ti psat nebudu to uz bych byl moc sprostej a dily? To se uz nebudu vyjadrovat A TO HO POUZIVAM 1mesicne cca; 2 hod a za tu cenu bych ocekaval opravdu mnohem VIC SERVISNI MECHANIKU TED MI ODPOVEZ...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 192.242 (?), 16.6.2016 19:38

so všetkým, čo som mal od Al-Ka boli problémi. Od tejto značky nekupim ani skrutku, radšej šetrím dlhšie a kuím Dolmar alebo Stihl. A či Ryobi alebo Al-Ko? je to jedno, jeden výrobca x značiek. Rozhodnite sa podla servisu a možností dodania nahradných dielov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 51.81 (?), 17.6.2016 8:17
S tým, že odchádza zapalovanie mám uplne rovnakú skúsenosť. Prvý krát to bolo ešte v záručnej dobe, tak to nebol až taký veľký problém. Po pokosení pár koseniach (rádovo jednotky metrov štvorcových!!!) a uplinutí záruky zapalovanie odišlo zase. Milé Al-ko som yvmenil za najmenśí Stihl FS55 a aj keď má papierovo nižśí obsah aj výkon, tak s ním urobím ďaleko viac práce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika