Křovinořez Al-ko BC 4125



host - 41.2 (?) 
31.5.2010 8:32, zobrazeno: 14654x

Prosím o radu, zda má někdo zkušenost s tímto křovinořezem. Hlavně se mi jedná o servis. Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 184.13 (?), 31.5.2010 11:09

Nebrat. Vlonie jsem jej koupil v OBI, 3x jsem to reklamoval a nakonec mi vrátili peníze. Když jsem to rozebíral, vevnitř je všechno plastové, nevydrží to, hrozně vibruje a zahřívá se. Servis byl v Dobřichovicích velmi kvalitní, ale ani ti nedokážou zázraky s takovým šuntem. Dnes řeším co mám koupit, už mám metrovou trávu a musím koupit něco pořádného.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 167.154 (?), 28.6.2011 9:28

Mám stejný názor, problém se servisem - nedoporučuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 141.59 (?), 28.6.2011 18:11

Výrobce ví velmi dobře jak vyrobit super křovinořez, ale nikdo si ho za ty peníze nekoupí.

Tak přestante říkat že to je "šmejd" a zamyslete se nad tím jak vyrobit křovinořez za 4000,-.Pak si odečtěte všechny náklady včetně daně.Je to hobby křovinořez a tak od nej nemůžete čekat zázraky.

Nabízí se verze 4535 která je o 500kč dražší a absolutně bezproblémová.

Jaká je poptávka, takový je dnešní trh.

Stroje mají velmi kvalitní a promyšlené.Servisy jsou na každém rohu a obrovský centrální sklad náhr.dílu.

Jako servisní technik pro firmu Al-ko vím o čem mluvím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 216.230 (?), 7.7.2011 16:49

Dobrý den,

chtěl bych se Vás zeptat, co si myslíte o křovinořezu Ryobi RBC 26 SB? Nabízejí ho momentálně v Bauhausu a jelikož dávají 5 let záruku tak o něm vážně uvažuji. Vlastně váhám právě mezi AL-CO 4535 a zmiňovaném Ryobi RBC 26 SB. Který by jste si z těchto dvou vybral a proč?

Mnohokrát děkuji, Mašek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 228.254 (?), 13.6.2016 19:10
Tak kamarade kecas pekny hlouposti. Ja to BC 4535 mam a musim kazdy rok a pul kupovat zapalovani a co pises o cene tak mne stal bez mala 10000kc v Hornbachu a servis??? To ti psat nebudu to uz bych byl moc sprostej a dily? To se uz nebudu vyjadrovat A TO HO POUZIVAM 1mesicne cca; 2 hod a za tu cenu bych ocekaval opravdu mnohem VIC SERVISNI MECHANIKU TED MI ODPOVEZ...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 192.242 (?), 16.6.2016 19:38

so všetkým, čo som mal od Al-Ka boli problémi. Od tejto značky nekupim ani skrutku, radšej šetrím dlhšie a kuím Dolmar alebo Stihl. A či Ryobi alebo Al-Ko? je to jedno, jeden výrobca x značiek. Rozhodnite sa podla servisu a možností dodania nahradných dielov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 51.81 (?), 17.6.2016 8:17
S tým, že odchádza zapalovanie mám uplne rovnakú skúsenosť. Prvý krát to bolo ešte v záručnej dobe, tak to nebol až taký veľký problém. Po pokosení pár koseniach (rádovo jednotky metrov štvorcových!!!) a uplinutí záruky zapalovanie odišlo zase. Milé Al-ko som yvmenil za najmenśí Stihl FS55 a aj keď má papierovo nižśí obsah aj výkon, tak s ním urobím ďaleko viac práce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika