Krovinorez ABG



Stránky: 1,  2   
host - 227.32 (?) 
19.5.2013 18:31, zobrazeno: 14582x

Dobry den ma niekto skusenosti s krovinorezmi ABG konkretne s typom ABG 432 HB chcel by som sa opytat na vykon a spolahlivost nejake postrehy. Dakujem

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 5.44 (?), 19.5.2013 23:05

tak to by aj mna zaujimalo 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 156.229 (?), 2.6.2013 10:34

dobry den mam tento typ doma ale jen 1 mesíc zatim nemam problemy sekl jsem s nim 2 krat zahradu.duležitej je kvalitni olej do benzinu protože je to 2-takt.prej nema rad oleje od hq ale vlastni zkušenost nemam.huř je vyřešeno upinani na popruh kdy jde obtižně vyhaknout a adržak na křovinaku se pořad posouval protože drží jen třením.vyřešil jsem to podložením obyč šmirglem a je to v poho.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 192.226 (?), 9.6.2013 9:11

Pripojím svoju otázku k tomuto vláknu, nechce sa mi zakladať nové. Čo myslíte, môžem pri práci s krovinorezom zaaretovať spúšť, aby som ju nemusel stále držať prstom? Ide o to, že kosím aj viac ako 2 hod. v kuse a potom mám aj dva týždne strpnuté prsty od tých vibrácií. Nepoškodím takto krovinorez? Ďakujem. marek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.86 (?), 9.6.2013 9:22

Zdravím,

aretaci plynu bych nepoužíval na sekání trávy, porostu.

Stroj nemá tak vysoké otáčky na sekání, spíše se aretace plynu používá ke startu.

Také je vhodné si seřídit řídítka. Aby prst na plynu byl v 1/3, poté jinak po 2hodinkách bolí prst jako čert :D Jinak doporučuji i rukavice, třeba s pogumovaným povrchem dlaně a prstů. Vibrace nejsou takové a nic nebolí :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 45.86 (?), 9.6.2013 9:39

Dobrý den,

záleží jak chcete křovinořez využívat a pro jakou plochu.

Na druhou stranu se jedná o stroj, který najdete i u jiného výrobce, tedy distributora. Pouze je jenom jiné barevné provedení a samolepky na stroji :D

podívejte se na Vegu C43.

Další je AMA BC 450D atd. Těch křovinořezů je spousta.I neznámé značky.

Náhradní díly tak není problém je zajistit.

Pokud se jedná o funkčnost, tak na nějaké přiměřené sekání to stačí. Bohužel jsou vetší vibrace stroje.

Hlavně dodržovat poměr 1:50, nepoužíval bych do toho stroje nějaké oleje Stihl, HQ. Nenechávat starý benzín v nádrži, namíchejte si tolik, kolik spotřebujete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 224.86 (?), 9.6.2013 11:52

Stejný stroj mám čtvrtým rokem, přidávám olej Stihl a Dolmar 1:40 + stabilizátor paliva BaS. Nevidím jediný rozumný důvod, proč nepoužívat značkové oleje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.86 (?), 9.6.2013 12:19

Tak jak uvádíte tak je to správné. Někdy se setkávám s neznalostí poměru paliva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 156.229 (?), 10.6.2013 17:40

zdravím nevim zda pomer 1 ku 40 není moc.při pořízení stroje mi bylo doporučeno na zaběh 1 ku 30 tak 2 nadrže a pak 1 ku 50.jina seče dobře vybrace ma vetší ale ne o moc. taky mě unika funkce modre pačky u motoru.v manuale se u ni moc nedočtete.ještě jedna věc snad nekdo bude vědet... při montaži strunové hlavy --patří pod ni ta podložka nebo ne.s podložkou brží na 4 zavitech a bez ní zase není dotahly tesnící kroužek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 72.149 (?), 13.6.2013 20:46

Tak jsme dostali tento dárek k Lucině. V návodu píší, že se má míchat 1:25 a používat kvalitní syntetický olej pro 2T motory. Tak to je sranda. Ještě jsme to nenastartovali. Jsem na ten zázrak zvědavý. Asi o víklendu to zkusíme rozchechtat. Motor točí 8000 ot/min. Tak mi připadá škoda kvalitního oleje v takovém množství. Má někdo dlouhodobější zkušenosti s tímto strojem, jaký olej používá a v jakém poměru?

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika