Kolísaní otáček briggs



host - 222.134 (?) 
7.5.2013 18:40, zobrazeno: 8000x

Zdravím mám traktor agrojet motor briggs 15,5 hp. Problém je následující když motor běží bez zapnutých nožů,  tak jednou za minutu motor jakoby otáčky lehce poklesnou, a někdy ustřelí. Kdž je zaplé sečení-nože je to bez problému. Nedávno z ničeho nic nechtěl chytit, vyčistil jsem karbec, dal novou svíčku, fajfku a běží ok, jen dělá toto co jsem psal výše, Kde hledat závadu? díky 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 122.122 (?), 8.5.2013 10:19

Pravdepodobne vadný karbes (Nikki), príp. palivo. U B&S nič výnimočné. Pozri aj podobné vlákna napr. "B&S Intek 13,5 HP - problém"; "kolísaní otáček"; "nepravidelný chod". U mňa tiež keď motor zaťažím, beží subjektívne o 100 % lepšie. Ale naprázdno je to tragédia, otáčko momentálne často "vystrielia" do závratných výšok (chudá zmes), motor má samozápaly a nejako mdle reaguje na akcelerátor. Skrutka bohatosti zmesi však nemá subjektívny vplyv na chod motora.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
ataman86 - (1) - 214.43 (?), 14.6.2014 18:40

Zdravím,

mám podobný problém (viz video). Poradí někdo něco? Máte s něčím podobným zkušenosti? Raději se zeptám, než to dám definitivně do servisu. Všechny běžné věci jsem si udělal sám (čištění karbecu, filtry, nový benzín, svíčka atd..), zkoušel jsem i jinou cívku, ale nic nepomohlo. Na plný výkon a se zaplými noži motor běží zdánlivě vyrovnaně, ale stačí lehce ubrat plyn a začne blbnout, při ubrání na minimum (bez nožů) chcípne. Nikdy s ním nebyly problémy, až letos :/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika