Kawasaki FJ180V



host - 134.114 (?) 
17.6.2013 12:09, zobrazeno: 5418x

Zdravím,

mám zahradní sekačku MTD 53HW s motorem Kawasaki FJ180V. Začalo to tím, že sekačka šla někdy nastartovat až třeba na pátý pokus, ale vždy se to podařilo. Tento víkend jsem ji už nenastartoval. Zjistil jsem že nedává jiskru, tak jsem koupil novou svíčku, ale to můj problém nevyřešilo. Sekačku jsem tedy rozdělal a jediné, v čem by dle mého mohl být problém je zapalování, za které chtějí 1900,- Kč. Proto se nejdříve obracím na Vás, zda by mohl být problém jinde? Nerad bych koupil za téměř 2000,- něco, co by mi nepomohlo.

Děkuji za odpověď

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 35.186 (?), 17.6.2013 12:28
Spočítejte si kolik se nalítáte a natelefonujete navíc, než začnete sekat. Tudle mi vpálil jeden zákazník, kolik proti nám uspořil. Že nesekal 14 dní a najezdil 100 km a ukecal kohosi na starší díl s flaškou do kapsy nevidí. Co s váma, napěťový kabel ke svíčce je v cajku, botka, z modulem jste nevrtal, je tak jak byl, proměřte a jiskru zkoušejte ve stínu, na slunku houby poznáte kdy hodí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 134.114 (?), 17.6.2013 12:43

Vše, zdá se být tak jak má... není to jen o ceně, ale i v servisu je dodací lhůta cca 14dní, proto přemýšlení nad tím, zda to nemůže být něco jiného...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 35.186 (?), 17.6.2013 13:34
No, nebráním shánět zapalování, u nás dáváme záruku na opravy a díly. A taky nejdřív zjistíme závadu a potom objednáme díl.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika