Karsit Dream 115 E



dunda - (4) - 1.243 (?) 
25.9.2010 0:09, zobrazeno: 15388x

Dobrý večer.

Nemáte někdo prosím zkušenosti s tímto zahradním traktorem (riderem)? Nyní je za akční cenu, což vypadá docela dostupně. Zajímá mě především kvalita zpracování i jednotlivých dílů. Motor už to má BS, převodovka manuální, což mi nevadí. Seču zahradu něco kolem 3000m2, mulčuji už nyní sekačkou. Zajímalo by mě také jak vysokou trávu poseče.

Předem díky za vaše názory.

Zdeněk D.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 8.189 (?), 6.10.2010 13:29

Sekám s ním už tři roky, mám hydrostatickou převodovku a je to super pomocník. Pokud je tráva vyšší, asi tři týdny, ubere se na rychlosti pojezdu.  S mechanickou přev. zkušenost nemám. Je potřeba hlídat napnutí lanka řízení a řemenů. Motor je silný a bezproblémový, pokud má čistý vzduchový filtr a dost oleje. Překvapivě má i velkou svahovou dostupnost, pokud řidič ví, jak obelstít diferenciál(přenesením váhy, či přizvednutím sekací hlavy). Dostává u mně vše co potřebuje, ale na druhou stranu ho nešetřím a jsem s ním nadmíru spokojen. Hezký den přeje Petr K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 139.55 (?), 25.3.2014 0:16

Dobrý den

Já ho koupil v březnu 2014 za 28000 s DPH přímo od výrobce iltis a synové v Brandýse nad Labem. Překvapilo mě že se vyrábí až do dnes.Vyrábějejí traktůrky pro Německý trh kde se traktůrek už nejmenuje karsit dream 115E, ale mtd yerd. Mají 6 druhů mulčerů. Karsit dream 115 byl prodej ukončen v roce 2005.  Ted už ho sežene jen u výrobce nebo v Německu.

Já si koupil dream 115 E a seká fakt dobře za tu cenu bych sehnal maximálně olítaný stroj. Proto ho doporučuji. Nahradní díly se seženou bud´u karsitu nebo přímo od výrobce iltis.

dream 115E
dream 115E
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 165.35 (?), 10.10.2010 9:19

Zkušenosti s tímto riderem nemám vůbec žádné. Každopádně doporučuji zjistit si kde v blízkém okolí máte servis této značky, ony totiž ušetřené peníze se mohou časem prodražit dojížděním za servisem 30 a víc km vzdáleným. Viz mí drazí sousedé (v okolí 1km tři) všichni spokojení majitelé, až na ten servis... On traktor nebo rider není rýč za dvěstěpade. Přes net Vám ho prodá každý, ale co pak? K převodovce- doporučuji jednoznačně připlatit za hydro!!! Přeji šťastný výběr stroje s hlavně spokolenost s ním.

Z.F.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 22.254 (?), 28.11.2010 11:32

Souhlasí.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 208.202 (?), 9.5.2014 12:25

Dobrý den, kde v Brandýse jste ho sehnal? Marně firmu hledám a odkazuje mne to pouze na Vares do Mnichovic u Prahy.

Předem moc díky za kontakt/adresu.

DJ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 150.14 (?), 21.5.2014 11:31

Podle OR firma Ilti s synové s.r.o. zanikla v r. 2008

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika