Jikov - karburátor



host - 226.13 (?) 
5.11.2007 9:30, zobrazeno: 20815x
Prosím o radu jaké je základní nastavení karburátoru u malotraktůrku Tj-5 s motorem JIKOV BD1S58A/133. Karbec jsem dostal rozložený a po smontování mi motor funguje na plný výkon pouze se zapnutým sytičem, bez sytiče jde volnoběh ale po přidání plného plynu za asi 20vteřin zhasne. Rovněž přiojení mech.regulátoru otáček mi není jasné, páčka od regulátoru má být na pravé nebo levé staně od hřídele z karbecu při pohledu od karbecu? Na inernetu jsem nic o tomto motoru (ani karbecu) nenašel a v knížce co se dávala k traktůrku je sice katalog ND ale základní nastavení není. Díky za rady všem.
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 150.46 (?), 13.11.2007 21:55
Dobrý den, taky bych potřeboval nějakou technickou dokumentaci k motoru BD1S58A/133a. Děkuji kubalatomas@seznam.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 186.230 (?), 18.2.2014 19:23

Dobrý den, abych Vám pomohl, tak dokumentaci jsem objevil tady, já zatím marně sháním zapalovací cívku magneta, to je ta obalená, délka 72mm, ty 2 neobalené jsou světelné. Děkuji příp.za info. petr.pecenka@email.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Davo - (1) - 249.231 (?), 1.3.2019 17:22

Dobrý den, TJ-5 už po někom máme. Nejde nastartovat a nevíme jestli je tam ten karburátor správný a potřeboly by jsme jestli by byl ochotný a vyfotil ten karburátor jak je tam daný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 155.85 (?), 21.3.2021 12:32

Dobrý den,

podařilo se vám nějakou další dokumentaci sehnat? Potřeboval bych zjistit nastavení předstihu.

Díky

Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika