Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5



micik45 - (3) - 203.217 (?)
10.12.2016 16:34

zdravím majitele TJ. Před měsícem  jsem TJ, koupil a nemám s tím ani ty nejmenší zkušenosti, Mám dotaz ohledně startování a zabudování startérunze stodvacítky. Jediné místo pro zabudování startéru je asi a levo z pohledu řidiče, ale mám dojem že se tam startér tak blízko u závěsu nevejde. Nevím vůbec tomu nerozumím. A ještě jedna prosba o radu. Ohledně žhavící svíčky. Z čeho tam pasuje a nebo se snad musí dělat nějaká ůprava na hlavě válce? Prosím o radu, Pokud možno i s fotem. Předem díky všem

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 163.220 (?), 7.1.2012 17:22

Zdravím pan Michal môžeš mi poradiť ak by som si namontoval žhaviacu sviečku že ako ju čo najednodukšie zapojiť či sa to dá aj tak že +pol na sviečku a -pol je na kostre resp.na hlave, alebo sa to tak nerobí?Ďakujem za radu Ľubo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micik45 - (3) - 203.217 (?), 10.12.2016 16:34

zdravím majitele TJ. Před měsícem  jsem TJ, koupil a nemám s tím ani ty nejmenší zkušenosti, Mám dotaz ohledně startování a zabudování startérunze stodvacítky. Jediné místo pro zabudování startéru je asi a levo z pohledu řidiče, ale mám dojem že se tam startér tak blízko u závěsu nevejde. Nevím vůbec tomu nerozumím. A ještě jedna prosba o radu. Ohledně žhavící svíčky. Z čeho tam pasuje a nebo se snad musí dělat nějaká ůprava na hlavě válce? Prosím o radu, Pokud možno i s fotem. Předem díky všem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
fanous p - (2) - 144.242 (?), 9.11.2009 12:20

ahoj! k lepsim startum se take daji pouzit samozapalne zapalniky ktere se daji sehnat v agrozetu ceske budejovice, prave jsem si koupil dve baleni, jedno baleni 100ks-600kč +postovne, jsou dobre.

a mam doma nevyuzitou original prstovou kosu na tj 6,5 ale bez nahonu jinak kompletni, tak kdyby nekdo mel zajem urcite se domluvime, franta  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.207 (?), 12.1.2014 12:43

Vláďo bylo by dobré zobrazit jak jsi přidal startér ze Š 120 na frezku. Dík za odpověď Karel, couda.k.janousek@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.7 (?), 4.1.2010 21:26

Dobrý den,

náhodou jsem zabloudil na tuto diskuzi, chtěl bych Vás upozornit, že používání doutnáků při startování má svá negativa. Zbytky po spálení doutnáku sice z velké části vyletí ven, ale některé zbytky se mohou dostat do pístních kroužků a tyto se mohou "zapéct" na pístu.Potom je ztráta komprese a netěsnoti kroužků. Byl jsem na toto upozorněn při koupi TZ 4 K14 v roce 1990 pracovníkem servisu v bývalém Agrostroji Prostějov.

Startování s pomocí oleje tato negativa nemá.

           S pozdravem           Luboš Z.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micik45 - (3) - 203.217 (?), 13.12.2016 18:20

ahoj Vláďo, taky by mě zajímalo připojení  startéru ze stodvacítky, Pokud možno pošli  i foto, Předem díky za radu, startér už mám ale nerad bych něco skonil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.57 (?), 7.11.2011 0:43

dobrý den reaguji na váš příspěvek že máte m-6,také jsem ji koupil a zajímalo by mě zda při zapnutém pojezdovém náhonu jde nějak udělat aby freza nejela, jde mi o to že při pojezdovém náhonu si mohu zvolit rychlost a sílu.Na levé straně dole je nějaká páčka ale nevím na co se používá děkuji za odpověd

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 27.106 (?), 12.11.2011 6:31
Tou páčkou se právě ten pojezd vypíná takže fréza stojí a vývodový hřídel se točí podle zařazené rychlosti.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 69.62 (?), 17.12.2011 11:04

dobry den chtel bych si poridit frezu PF 62 nebo TJ 6.5 ale potrebuji aby mnela vyvodovou hridel ktera se da zapnout sama a reza bude stat na miste coz asi jde ale netusim jestli PF 62 tuto kmoznost ma taky. a pak by mne zajimalo jestli je vyvodovej hridel stejny jako u traktoru jestli by nanej sel nasadit kardan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
fanous p - (2) - 144.242 (?), 9.11.2009 12:29

ahoj lubosi! mam taky žt n 138-a, a taky bez nahonu ale kdybys mel o ni zajem na nahradni dily tak je k mani, nebo kdokoli kdo by chtel je take komplet ale bez nahonu, a kde sehnat ten nahon to netusim. franta   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika