Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5



tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 147.34 (?)
14.11.2009 13:11

zdravím, vlastním motorobot pf62,ale v základě je to srovnatelný pomocník a spousta vychytávek může být společných, koukněte na stránky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
Luboš Hampl - (20) - 40.193 (?), 9.6.2009 23:59

Mám oskenovaný návod, už jsem se ho pokoušel vložit, ale nepovedlo se, posílal jsem ho pak e-mailem příznivcům našich strojů. Ale zkusím to vložit znovu, jsou tam dobré rady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.69 (?), 30.6.2009 17:43

Zdravim. Pani chcel by som sa spytat či mi niekto vie povedat či je spojkova lamela u tjčka         rovnaka ako u tk alebo pfkyalebo je volajako špecificka. nemal som tj spojku ešte rozobratu a dufam že ešte dlho ju nemusim rozoberat ale rad by som to vedel. Na pfku som už prerabal spojku z traboša a preto ma to zaujima či tam pasuje volajaka ina alebo je aj ina alternativa. Spozdravom Tono

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Luboš Hampl - (20) - 37.74 (?), 30.6.2009 20:53
Tak jsem dal dohromady ten startovací vozík, použil jsem náhonovou kloubovou hřídel ze sekačky s řemenicemi a nechal vysostružit střední kolík k nasazení jako u kliky, ale mám to udělaný natvrdo bez spojky. Ještě jsem to nestačil vyzkoušet, má někdo s tímto zkušenost. Nebude motoru vadit, když od začátku budou otáčky kolem 900/min, nebo by se to mělo ještě více zpřevodovat. Až to vyfotím, vložím foto do fóra. Ahoj Luboš.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 37.74 (?), 13.7.2009 23:12
Tak jsem dodělal ten startér a je to super, už jsem s tím stratoval a ty otáčky vůbec nevadí. Pro všechny je lepší nejdřív protočit motor tak dlouho až začne vrzat tryska a pak spustit, tím vozíkem je to otázka nekolika sekund.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Luboš Hampl - (20) - 37.74 (?), 13.7.2009 23:14
Nebyl jsem přihlášen, psal jsem to já, připojím ještě foto
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 9.123 (?), 19.7.2009 19:17

TJ 6,5     Dobrý den, mám prosbu teče mi gufero na hřídely která vede do převodovky (mrkev) nemáte někdo zkušenosti s opravou, a neznáte číslo gufera? Mám zamaštěnou lamelu takže jsem nepojízdný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.84 (?), 29.7.2009 21:04

Ahoj

Hore sa môžeš dočítať že som mal taký istý problém +tiekol mi aj motor. Pomenil som guferá, všetko pretesnil a je to OK. Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 99.122 (?), 25.10.2009 21:17

Dobrý den. Vím, že toto je diskuzní fórum Tj 6,5 tedy se omlouvám. Jsem čerstvým majitelem Tj 5.Koupil jsem jí v dobrém stavu s původním vozíkem ale jinak bez veškerého příslušenství. Mám větší zahradu, malé políčko, a malý kousek lesa- tedy pro mě OK. Nevěděl by jste někdo o nějakém jakémkoli příslušenství či náhr.dílech? Díky moc. Jinak o motorech malinko něco vím.V předešlých příspěvcích jste jste uváděli lepší starty s přikápnutím oleje pod hlavu. Je to takové z "nouze ctnost". Je to prostě už vyběhané má to malou kompresi a přikáputím oleje jakoby vymezíte vůli mezi kroužky a válcem, takže to tolik nepodfukuje a komprese je o něco lepší. Tak zatím Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
sauer - (2) - 25.4 (?), 14.11.2009 9:59

Dobrý den, vlastním již několik desítek let Tj 6,5 a pracovala bez větší závady do loňské roku, kdy jsem provedl kompletní generálku mimo převodovky.Je to opravdu velký pomocník jak na zahradě tak i v lese.Do provedení opravy motoru jsem ji startoval tak, že jsem polil hlavu motoru vařící vodou, nýní používám olej pod hlavu.Chtěl bych ji použít na odklízení sněhu nebo jako agregát pro pohon stěpkovače a tak Vás touto cestou prosím o zaslání zkušeností s využitím tohoto výborného pomocníka. Těším se na Vaše odpovědi Vlasta  

Jednoosý traktor
Jednoosý traktor
Jednoosý traktor
Jednoosý traktor
Jednoosý traktor
Jednoosý traktor
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 147.34 (?), 14.11.2009 13:11

zdravím, vlastním motorobot pf62,ale v základě je to srovnatelný pomocník a spousta vychytávek může být společných, koukněte na stránky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika