Jaký křovinořez na velkou plochu?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 84.190 (?) 
9.7.2016 17:08

Bude sekat chlap, rozhodne ženská.Klasika.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
host - 4.44 (?), 10.7.2016 19:08
Klasika je česká závist, když si někdo dovolí koupit křoviňák od stihlu s mikroprocesorem a bezúdržbovým převodem, tak mu to druhý závidí, protože nemá 27000,- na tento špičkový stroj a tak se zmůže jen na pomluvu.Já ho mám třetím rokem a nevím co je starost o úhlový převod a mikroprocesor mě hlídá optimální směs a vyhodnocuje starty.Sekám s ním cca 120 000m2/rok (3x4ha)a neměnil by jsem ho-výkonný, spolehlivý,účinný antivibrační systém, kvalitní popruh-vyměnil jsem ho hned v obchodě za druhý typ, lépe mě sednul, polstry mají oba stejný, jen jiné zapínání.Měl jsem husqvarnu a byl to šunt-dvakrát měněn úhlový převod v záruce a přesto se strašně zahříval.Asi HQ změnila majitele a vydala se cestou úspor.Jinak platí-nic pod 40ccm a jen s antivibračním systémem, jinak si odepíše ruce, něco jiného sekat hodinku, něco jiného celý den.Určitě Vám někdo doporučí Vari-Lucinu: šípová kola, boční náklon až 30°,je za stejný peníze jako kvalitní křoviňák, já mám raději univerzálnější křoviňák, nikdy mě nebavilo se honit za sekačkou, postupuji klidněji, zato s několikanásobným záběrem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 255.23 (?), 20.7.2016 20:02

FS 460?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 107.151 (?), 25.7.2016 7:31

podnikám v sekání trávy a už 12 let používám dvoutaktní stihl s bezvadnými výsledky.Nebyla by lepší myšlenka jedno nebo dvoububnové sekačky?dá se vlézt i do deseti tisíc, projede všude do kopce i z kopce a pokud tam nemáte bordel tak si myslím idealní stroj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika