Jaký je skutečný výkon traktoru Stiga Estate 3084 H?



host - 90.135 (?) 
11.8.2014 21:17, zobrazeno: 7253x

Dobrý den, uvažuji o koupi zahradního traktoru Stiga Estate 3084 H. Víte někdo a případně můžete vysvětlit jak je to s výkonem motoru tohoto zahradního traktoru s motorem Briggs&Stratton Power Built Series 3130 AVS? Někteří prodejci ve specifikaci uvádějí výkon jen 6,3kW, jiní zase 13,5 HP, také jeden prodejce uváděl výkon motoru jak 13,5 HP tak čistý výkon motoru 6,3 kW. Jsem z toho poněkud zmatený. Víte někdo jakým skutečným výkonem traktor v pracovním režimu disponuje? Děkuji předem za odpověď.  Mirek

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 90.135 (?), 12.8.2014 12:05

Dobrý den,

protože jsem dotaz také vznesl na prodejce STIGY v ČR, odpověděl mě dnes přímo manager GGP CZECH REPUBLIC takto cituji:

" Dobrý den,
S výkonem je to následovně. Výrobce zástavby nám uvádí čistý výkon motoru 9,93 Kw, který je měřen bez brzdících elementů, jako je třeba vzduchový filtr nebo výfuk a při maximálních otáčkách.
Když to reálný výkon zástavby v našem stroji je měřen při provozních otáčkách a se všemy elementy, dle EU. A ten jsme nuceni uvádět na štítku. Zákazníka to mate a provozní otáčky nastavujeme dle ideální křivky motoru.
S pozdravem

Pavel Havlíček
service manager
GGP CZECH REPUBLIC s.r.o.
Kutnohorská 288/82
109 00 Praha 10
Czech Republic
e-mail: pavel.havlicek@ggp-group.com!

Vydaá to, že jsem si odpověděl sám sobě. Ale uvádím to sem proto, že by to mohlo případně zajímat i další zájemce o tento traktor, protože to poněkdu zmatečné uvádění výkonu u různých prodejců jak jsem zjistil je dosti časté.    Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika