Jakou svíčku do sekačky, křovinořezu a pily?



host - 65.203 (?) 
20.5.2012 20:28, zobrazeno: 21317x

Dobrý den,

mám sekačku s motorem BRIGS AND STRATON SPRINT 40 a potřebuji do ní novou svíčku. Ta co tam je vím že tam nepatří a ani nejde přečíst co to je za typ. Můžete mi prosím někdo poradit? Vím že by měla mít stínění a motor je 4-takt. Hledal jsem návod na netu, ale nevim jaká serie je tento motor a na webu BaS to je podle sérií.

Pak mám čínský křovinořez Demon a v něm je svíčka L7T, nevíte čim lepším by se dala nahradit? Na anglickém webu někdo psal, že Champion CJ8Y, ale spíš si myslím, že to jen tak tipnul. Křovinořez je samozřejmě dvoutakt a směs se ředí více s olejem, na 1:20.

A poslední, motorová pila Mc'Culloch 20-XT, v návodu je jen svíčka značka Champion, mezera elektrody 0,5mm, z toho nejsem moc chytrej...

Děkuju za doporučení :-)

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 65.203 (?), 20.5.2012 20:45

Tak u pily je na svíčce PCJ7Y, ale podle toho jsem nic nenašel. A pak mám ještě jednu pilu, tam je menší svíčka na které je napsané MR6F, je to taky Mc'Culloch, ale dvacet let starej.Taky by to chělo novou svíčku už, ale tam už vůbec netušim jakou...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 224.18 (?), 20.5.2012 22:43

A není tam náhodou RCJ7Y Champion? To je běžná svíčka do pil. A svíčka NGK BPMR6F je na Heuréce za 56 Kč

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?), 21.5.2012 6:32

Podívejte se na stránky Brisku, jsou tam nějaké informace. Jestli ředíte benzín s olejem 1:20, žádná zázračná svíčka nepomůže, zaprasí se jakákoliv po čtvrthodině provozu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 128.70 (?), 21.5.2012 9:40

Tak je to dle návodu u křovinořezu a jede to hezky. Ale poslední dobou hůře startuje za studena, tak chci vyměnit tu svíčku. Ale tam nevím právě jakou. Protože teď ej tam ta čína.

Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika