Jakou sekacku, zn. spolehlivost



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 4.98 (?) 
16.5.2012 7:13

No mockra dekuji! Clovek o neco vice moudrejsi a vubec za vsechny prispevky - jsem velkym vdecnikem:-) 

Urcite bez pojezdu i mulcovani, jak zde jiz nekdo napsal. Meli jsme moznost porovnat sekacku s pojezdem i bez pojezdu - jelikoz zahrada je rovina, pojezd netreba a prace se sekackou bez pojezdu ok - spise jak jsem rikal, dame prednost vetsimu kosi, pevny konstrukci a vykonu.

Kdybych vas jeste kazdeho mohl poprosit o uvedeni konkretniho tipu sekacky, byl bych opravdu nesmirne rad, abchom mohli diskuzi uzavrit.

dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 4.98 (?), 18.5.2012 7:49

Tak stale tak nenapadne cekam nejake tipy. Rad bych opravdu dal na osobni zkusenost dotycneho s tim a tim konkretnim typem, dle tech pozadavku, jez jsme zde vyresili. Mel by k tomu nekdo nejaky konkretni tip? Dekuji moc.

Trava roste :)) (:()

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 144.2 (?), 18.5.2012 14:41

Ono se stačí podívat jak se takové sekačky značky spolehlivost vyrábí viz video.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.98 (?), 21.5.2012 7:55

zajimave video. Stryc kdyz ho videl, tak se uvidil, jak muze byt slozite takovou sekacku konstruovat!

No tak abychom to uzavreli, projel jsem mnoho sekacek a problem vidim v rozmanitosti vyrobku/ znacek.

Mozna by mi pomohlo aspon, jakych znacek se drzet:

1. Dolmar (460, ale je osazena mulcovanim - zbytecne, my stejne nepouzijeme a zvysuje to zbytecne cenu tudiz)

2. Honda

3. Husquarna

nejake dalsi tipy? Bez pojezdu, bez mulcovani.

Jeste jednou diky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 245.219 (?), 21.5.2012 8:38

Že sekačka je osazena mulčováním znamená, že je přiložen plastový mulčovací klín v ceně pár korun, který se vkládá do výstupního otvoru sekačky. Cenu to nijak podstatně nezvyšuje. P.G.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 139.149 (?), 21.5.2012 11:35

Dolmar PM-460 je dobrá volba, jednoduchá sekačka, dá se servisovat a ND jsou za slušnou cenu.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.98 (?), 21.5.2012 20:50

Takze DOLMAR je ve hre o sekacku pro nasi rodinu:) kdyby nekdo mel nejake vhodne alternativy k tomuto storji sem s nimi, at je vybirat z vicero... Do tynde bych to chtel sfouknout :)

diky moc za vsechny prispevky...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.35 (?), 23.5.2012 19:17

Zdravim, jestli si chcete udelat dedeckovi radost kupte SABO 47-ECONOMY.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 224.18 (?), 24.5.2012 8:51

Ještě, než se rozhodnete, zjistěte si, kde má sekačka výpustný otvor oleje, zda má regulaci otáček a jak jednoduše jde odejmout a znovu nasadit sběrný koš, dále zda má dostatečně dlouhé madlo, pokud jste člověk vyššího vzrůstu, a hlavně kolik sekačka váží, až s ní budete muset manipulovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.98 (?), 25.5.2012 14:46

Takze si dovolim jeste pro uplnost vse shrnout. I diky tomuto vlaknu jsem si (jsme si) uvedomil(i), co vlastne chceme a vyplynulo nam nasledujici:

1. Plocha k sekani: 3500m2 nejde nam o usetreni prace, kdyz se tato plocha zvladla sekat 15 let starou sekackou stratton brigs bez pojezdu, jsem si jist, ze nove sekacky bez pojezdu take zvladnou. Takze ne treba pojezd netreba mulcoviani.

2. Radil jsem se jeste s jednim prodejcem a ten mi doporucoval vetsi kolecka, coz mozna neni spatny napad.

3. Spolehlivost a vykon, sekacka se nesmi dusit a musi byt citit, ze opravdu seka a nedusi se

4. Poradna konstrukce, bez nachylnosti k nejakym porucham

CENA: CCA 8000Kc,-

Kdyby vas napadla jeste dalsi sekacka mimo Dolmar - sem s tim!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika