Jakou sekačku si pořídit



petrkopecky92 - (3) - 255.31 (?) 
12.4.2016 0:30, zobrazeno: 4131x

dobrý den odešla mi sekačka kterou jsem měl 10let kdybi koupenou od souseda a ted se chystam poridit si novou uvazuji o VeGA 46 HWXV. mate sni nekdo sve zkusenosti nebo radiji investovat do jine moje cenova hranice je 7500kč dekuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 12.4.2016 9:44

To je stejné, jako byste se zeptal: Odešlo mi auto koupené kdysi od souseda. Jaké byste mi doporučili (velikost, motor, pohon barvu...) do 500 000 Kč?
    Když neuvedete podrobnosti - co, kolik, jak často, jak členité, svažité budete sekat, tak je každá rada jen výstřelem do tmy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.6 (?), 12.4.2016 18:52

Za tu cenu se na VeGU vyprdněte a běžte do STIGY Combi 48S. Poslední dobou se setkávám s tím, jak dovozci čínských strojů nechtějí uznávat reklamace. Radím pořídit kvalitu, protože to co je laciné, může být dvakrát drahé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 4.7 (?), 12.4.2016 19:22
Právě je na Bazoši Stiga sekačka v hliníku, hliníková kola,190ccm b&s motor nový model, prakticky nesmrtelná sekačka a za těch 7.5tis.Proč kupovat Vegu??Mám taky stigu, dokonce dvě 48 a55cm a za ty peníze se těžko koupí něco lepšího, sleduji nabídky sekaček přes 20let a když vynechám pro Vás nedostupnou hondu, tak stiga je jasná volba-standartní až po profi kvalitu,5let záruka, osvědčené motory honda a b&s.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 76.5 (?), 6.5.2016 6:52

Ja za me mohu doporucit benzinovou sekacku s pojezdem Riwall RPM 4220. Mam ji druhym rokem a zatim bez problemu, navic ma 4 roky zaruku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika