Jakou sekačku na pozemek 250 m2



Stránky: 1,  2   
Blaboll - (2) - 216.109 (?) 
3.5.2014 12:44, zobrazeno: 15526x

dobrý den prosím o radu jakou sekačku zda hecht Hecht 541 SX nebo Stiga Collector 46 S nebo máte nějaký lepší tip na jinou mám pozemek tak max 250 metrů čtverečních

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 3.5.2014 14:01

Nestačila by Vám na takto malou plochu elektrická sekačka? Co se týče vašeho výběru, tak Hecht raději ne, už kvůli motoru. Stiga Collector 46 S je dobrá volba, také jsem o ní přemýšlel. Dobrá sekačka je také Jikov LTS 448 bez pojezdu, ale se silnějším motorem BaS 500 oproti Stize s motorem BaS 450. Ceny jsou si hodně podobné a ostatní parametry si vygooglujete sám.

Rozmyslete si, jestli je pojezd na takový kousek nutný, protože to je věc, která občas odejde. Pokud budete mít sekačku bez pojezdu, tak pozemek posekáte během chvíle a neunavíte se. Pojezd je dobrý na větší rovné plochy s minimem překážek (stromy, keře,studna, bazén atd.).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 216.69 (?), 3.5.2014 14:14
Na takový kousek je pojezd nevyužitý komfort. Nicméně kdy si o názorech na pojezd čtu, vždy nejsou objektivní. Třeba teď - pojezd na rovné plochy bez překážek. Pojezdu nevadí překážky, právě v nerovném terénu je pojezd velká přednost, do kopce sekačka vyjede sama. Závady pojezdu občas jsou, zejména u méně kvalitních výrobků.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 3.5.2014 23:40

Překážkami pro pojezd se myslí překážky nikoliv ve formě nerovností, ale takové, kdy musíte včas vypnout pojezd, zastavit a kousek counout, zatočit a znovu zapnout pojezd. Životnost spojky pojezdu není v km ujetých se zapnutým pojezdem, ale v počtu sepnutí a uvolnění.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.6 (?), 3.5.2014 14:16

Stiga Collector 46S - ta je pěkná, levná a není to Čína. Má nový motor BS 450E s rozvodem OHV. Za těch necelých 6 000 je to dobrá volba - jo a za mě, berte rozhodně s pojezdem!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.252 (?), 3.5.2014 15:54

Na takový malý pozemek jednoznačně levná elektrická sekačka. Ale pokud máte dostatek financí na drahé náhr. díly a servis kupte si poruchové morálně koncpčně zastaralé smrady na benzín.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 115.131 (?), 18.8.2014 12:24

Dobrý den, tu sekačku mám teče zní olej jak zepředu, tak mezi bloky když jsem jí reklamoval bylo mi řečeno že je ohnutá kliková hřídel, že někde na pozemku dostala ránu a olej prý teče ze zdola nahoru oprava 3000kč když jsem odmítl padla záruka posekal jsem sní tak 7krát 625m.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Blaboll - (2) - 216.109 (?), 3.5.2014 15:23

díky za rady právě do Hechta se mi taky moc nechce ale ta cena je lákavá spíš se mi líbí stiga a brát budu určitě s pojezdem a benzínovou protože to mám rozkouskované kolem baráku pořád přetahovat kabel mě docela štve a občas se mi na nšj povede i najet a ještě v kopci proto pojezd jinak tyto dvě mám vybrané pro to že tady mám v blízkosti prodejce a servisáka ten mi říkal že hecht prodává dva roky a bez problémů jinak ještě se mi líbí McCULLOCH M46-125R

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 3.5.2014 15:59

U nás se právě Hecht přestal prodávat kvůli neserionosti zastoupení. Když jsem se rozhodoval ke koupi benzínové sekačky, měl jsem vybrané dva modely 1. Stiga Collector 46 S a 2. McCulloch M 46-140WR. Nakonec jsem koupil Vikinga MB 248,jak jsem psal na jiném vláknu.

Určitě Stiga je dobrá volba a když máte prodej a servis v blízkosti bydliště, není co řešit. Já mám Stihl 5 km od bydliště, tak proto Viking, ale nekupoval jsem ho jen kvůli tomu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 102.201 (?), 3.5.2014 16:12

Nechcete-li tahat kabel a máte rozkouskovaných 250m2, zvažte pořízení aku sekačky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika