Husqvarna LC 356 AWD



insania - (10) - 55.64 (?) 
30.4.2016 16:35, zobrazeno: 3242x
Ahojte, Potreboval by som poradit s vyberom kosacky na dvor ale aj na zahradu medzi ovocne stromky - trochu do svahu - nerovny teren. Doteraz som kosil elektrickou na dvore a krovinorezom na zahrade. Viete pomoc- doporucit nieco kvalitne co dlho vydrzi? Teoreticky by som bral aj LC 356V, ta ma iba predny nahon a myslim ze ostatne je rovnake. Mam rad znacku HQ ale v poslednej dobe pocuvam, ze to uz nie je terno. Vedeli by ste doporucit nieco v podobnych cenach ako tieto dve? Popr. Mate niekto skusenosti s HQ AWD? Dakujem za kazdu radu. P.S. Ked kosim krovinorezom tak odlietajuca trava mi sposobuje nejaku alergicku reakciu, strasne to svrbi, nepomoze ani ked sa cely obleciem do hrubych mopnterok. Preto uvazujem o stvorkolesovej kosacke namiesto krovinorezu. Este raz dakujem za vase rady
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 103.205 (?), 4.5.2016 23:00

Kupil som pred 2 tyzdnami Husquarna LC 348V max.spokojnost neni to 4 kolkka ale tah ma az na 5, 4 km cca da sa kosit co mi predajca hovoril do 13- svahu 15 min. Kos ma az 90l a plni ho perfekne na 99% to som nevidel u ziadnej inej kosacky. Premyslal som aj ja nad 356 ale nedaju sa skoro vobec zohnat a je to uz dost stary model a mal problem aj s karburatormi ma aj starsi typ rozvodu dnes sa pouzivaju OHV rozvody. Dobre kosacky su honda HRX ale to uz je ina cenova kategoria.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika