Husqvarna CTH 126 poraďte



Stránky: 1,  2,  3   
host - 161.9 (?) 
4.5.2009 21:06, zobrazeno: 65019x

Traktůrek s hydropojezdem za 45tis. Je to rozumná volba pro zahradu 2000m? Nechci investovat 100tis. do profi traktůrku, ale také nechci koupit nějaký šrot. Máte někdo nějakou zkušenost? Dík...

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 161.9 (?), 7.5.2009 20:40

Zdá se, že zatím nikdo s tímto trakturkem nemá zkušenosti. Prodejce pravil, že je to velmi kvalitní a že jich prodali spousty a samé "děkovné dopisy" atak nějak...  Tak snad neudělám zásadní chybu. Cenově je to oproti jiným značkám docela levné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 3.83 (?), 7.5.2009 20:56

He, he. Tak hlavně, že si to dovedete sám zdůvodnit :-)

Trošku se nad tím zamyslete - hydro od HQ za cenu nejlevnějších strojů?  I když na tu Vaši plochu za ty prachy proč ne. Hlavně ať máte v dosahu servis.

A mimochodem, ten prodejce je fakt dobrej šprýmař :-))).Projděte si zdejší vlákna týkajících se traktorů HQ.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 161.9 (?), 7.5.2009 21:13

No to je právě ono. Nekoupím si na 2tis. metrů 2-válec Hondu za 130 tis. Leda to pak pojmout jako vedlejšák a sekat zahrady. Stejně bych rád něco kvalitního, ale běhat za sekačkou se mi nechce .

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 93.231 (?), 8.5.2009 10:54

Hydro mám na HQ traktoru a je to skvělá kombinace na sekací stroj.Jen bych mu vytknul jednu věc, chtělo by to tam přidat chladič oleje, jelikož se špatně chladí / je to špatně navrženo a vyřešeno malou vrtulkou /a olej když se přehřeje tak převodovka přestane táhnout.Nehovořím o sečení, na to stačí ale na tahání příslušenství se pak brzy unaví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 174.56 (?), 15.5.2009 12:38

Řekl bych, že na tu vaší plochu je to v pohodě. Někdo by si koupil rider od Mountfildu a pokud by sáhl po, dle jejich popisu, nejsilnějším a nejluxusnějším modelu s motorem také BS 12,5HP, měl by takový o něco horší traktor s menším košem za 65tis. . Zdá se mi, že co je v kategorii rider špička, tak kategorie traktorů na tom samém, spíš lepším, začíná (alespoň dle modelů Mountfield). Sám do toho půjdu, jen nevím zda mechanickou převodovku - tu chápu, nebo hydro - Španělská vesnice...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 244.149 (?), 15.5.2009 15:09

Mal som uz viacero kosaciek aj rider od HQ, osobne si myslim, ze ide o krok voci lacnejsej konkurencii, ktora za podobnu cenu da viac. Hlavne s tymto motorom stroj inak nevyuzijete /zima, tazsi valec/ a podobne. Co sa tyka materialov, myslim, ze vyrobca posetril aj tu. Porozmyslal by som skor radsej nad Partnerom /tiez HQ/ alebo inou znackou, pretoze aj s pozemkom 2000 m2 sa traktor da vyuzit nielen na kosenie a tu rozhoduje vykon. P.S.Nemusim jazdit na zakladnej verzii BMW ked mozem mat plne vybavenu Octaviu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.244 (?), 15.5.2009 16:13
Zdar, i když nejsem příznivcem Hydra tak jste se rozhodl zcela normálně, posekáte za 45000 zrovna jako za 120000 projděte si všechny zdejší vlákna o trakturcích a ridrech a určitě si uděláte orázek, ten chválí to ten zas ono, mě oslovila mech.převodovka kterou si v případě poruchy opravím sám, hydro by asi muselo k lékaři.Přeji dobrou volbu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 71.52 (?), 15.5.2009 17:11

Hydra bych se vůbec nebál.Mám obyčejného Partnera 135 92 HRB s hydrem a dávám mu docela pokuř. 3 hodiny prakticky bez zastavení jede v kuse i občas v pěkným krpálu kdy poposedám do předu abych nešel i s traktorem na záda a hydro to zvládá v pohodě. Výhodu hydra vidím hlavně v tom, že se dá perfektně přizpůsobit rychlost při přerostlejší trávě , aby u slabšího motoru nedošlo k poklesu otáček přetížením žacího ústrojí a pak samozřejmě v členitějším terénu je výhoda hydra znát.

Dá se s tím sekat i v nouzi 20cm tráva na nejvyšší nastavení, ale pomalu a na 3/4 záběru žacího ústrojí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 124.42 (?), 5.5.2011 12:54

Dobry den, jsem tez za hydroprevodovkou, a taky od partnera, nakonec po koupi jednoho hnaciho remenu mi prodejce sdelil shodnost s HQ.Ja osobne se zatim spokojeny, oproti mechanicke je cena o 10000 vyssi, bohuzel ale ten komfort je k nezaplaceni.Vybiral jsem na zaklade souseda ktery me dvoukybl cth 151 HQ s hydrem, Cerny Miloslav.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika