Husqvarna 525 RX nebo 128R..nebo jiný stroj?



host - 80.133 (?) 
25.4.2016 20:41, zobrazeno: 2595x

Pro občasné sekání plochy cca 800 metru(tráva, drny, neudrzovane) a pak strouhy kolem potoka a skarpy u cesty. Co byste doporučili?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 81.117 (?), 26.4.2016 22:37

Mám 128,je to držák staré ověřené konstrukce, takový fakt nezmar a pracant.Prvně jsem s tím planýroval pozemek o cirka šílených 3000 metrech, tráva přerostlá, vysoká,nesečená, šlo to.Jen zvolit ne příliš tlustou strunu, tj chyba začátečníků(ne říkám že je to váš případ).Teď jsme prvně použil nejsilnější strunu co se dělá, z nouze, bo mě došly ostatní struny a fakt je znát jak se křoviňák zybtečně trápí a dostává zabrat včetně hlavy.

Mám to teprve třetí sezonu, jede bezprobémově.Po zimě start na první dobrou, krmím ho ale lepším benzínem a olejem od husky, pro sichr.Před zimou jsem jen stroj vyjel do sucha, stabilizaci paliva na zimu, včetně jeho řádného nasátí do stroje jsem nepoužil.

Stejně záleží na vás, kolik kč do toho chcete dát, tenhle stroj je jednoduše pracant, je lehký a velice příjemně se s ním pracuje.Na vaše požadavky bohatě stačí, nemá žádné zbytečné nesmysly(vyfikundace) a je spolehlivý.Já ho před léty pořídil se slevou v husce, majitel mě dal slevu na 11000 a dal k tomu milion věcí navíc a ne levných, které bych stejně musel koupit, v celkové hodnotě dobrých 1000 kč a další prezenty, trička,kšiltovky a jiné:-)

Hodně zdaru při výběru a spokojenou práci se zvoleným strojem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 81.117 (?), 26.4.2016 22:39

Ještě musím dodat: ta lehkost stroje je oproti silnějším fakt při delší práci znát, toto jako plus jsem málo vyzdvihnul a je to nemalé plus!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika