Holder A 12



Pets - (4) - 172.10 (?) 
14.2.2009 18:05, zobrazeno: 15145x

Dobrý den jsem tu nový, mám Holder A12 a zajímalo by mě jestli by se dala sehnat někde servisní knížka.Potřebuju sehnat schéma elektriky.Těžko se tyhle informace shání, asi jich v ČR moc není.Doufám,že se někdo najde kdo se ktéto diskuzi připojí.Já si myslím,že holdr je i po těch padesáti letech pořád dobrej stroj a neprodal bych ho. A zájemců bylo dost.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Pets - (4) - 172.10 (?), 19.2.2009 18:21

Tak koukám, že tohohle holdra asi "nikdo" nemá. Podělte se o nějaké zkušenosti s ním a s opravami a vylepšeními. Pošlete fotku toho svýho.Já ho mám teď rozdělanýho,protože jsem ho získal ne moc v dobrém stavu(zvlášť elektrika je úplně pryč). Je taky špatný dynamo,asi to zkusím předělat na alternátor z 1203.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 48.2 (?), 5.3.2009 12:28

zdravím já mam A 12 Dělal jsem na ní už vše.opravu převodovky, novou spojku, výměnu diferáku, královské hřídele a všeho možného.elektriku mam vyřešenou altíkem s favorita je to nejednoduší a nejryclejší s nejméně natahanýma drátama.puvodně jsem tam měl altik ze 120 ale štvali mě dráty.jinak už jsem dělal kamarádoj novou spojovačku na řízení.škoda že ten stroj je tak starý a sehnat díly je občas kumšt.jinak všechny díly nechávám udělat.ale jsou to pálky.s pozdravem popek pokud někdo bude potřebovat nějakou pomoc rád pomohu pokud budu vědět. Popek2@SEZNAM.CZ 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Pets - (4) - 172.10 (?), 5.3.2009 15:15

Zajímalo by mě jak tam máte ten alternátor.Dovnitř místo dynama se tam asi nevejde, nebo ano?Máte nějaké schéma na el zapojení?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 13.1 (?), 18.5.2016 16:02

dobry den, mam take 12 potreboval bych relatko... ma li nekdo koupim, nebo by mne zajimalo jaky jinym ho nahradit, sehnal jsem dinamo, nechci rezat kapotu, ale rele nemam, dekuji...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika