Hecht 922



host - 247.36 (?) 
13.7.2015 22:03, zobrazeno: 3426x
Ahoj, koupil jsem si včera plotostřih hecht922, je to dvoutakt. Palivo vše je jak má, olej castrol. V pohodě jsem ho nastartoval, nechal zahřát, asi půl hodiny stříhal a celou dobu chcípal, ale šel nastartovat na poprvé bez sytiče. Po půl hodině chcípnul a nešel nastartovat. Očistil jsem svíčku, která byla téměř suchá a nechal vychladnout. Od té doby jde nastartovat jenom se sytičem a zaarerovaným plným plynem a nestříhá :O jakmile pohnu se sytičem, tak přidá otáčky, začne stříhat a po 10ti vteřinách chcípne. Chcípe i okamžitě když odaretuji plyn i když přidám plyn na max abych vycvaknul aretaci. Prosím o radu, vypadá to jakoby nesál palivo, ale hadička vypadá ok. Je vyroben 2012 a do ted se válel někde na prodejně. Je možné aby to mělo na tohle vliv? Nechce se mi rozdělávat karbec když to mám první den, ale lepší než to reklamovat. Navic mi při posledním pokusu přestalo navíjet startovací lanko, tak by mě ještě zajimalo jestli si to zvládnu opravit sám, prostě jestli na mě něco nevyskočí kdyžho rozdělám. Díky Tomáš
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 243.114 (?), 13.7.2015 22:28
Asi kvalitní výrobek ;)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 247.36 (?), 13.7.2015 22:32
Na to moje šmrdlání :) nějaká knstruktivnější odpověď by nebyla? :D fakt se mi to mechce posílat hned zpátky, kdybych si ty dvě věci opravil sám a nepoškodil záruku :/
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 111.57 (?), 14.7.2015 22:51

řekl bych že může být problém s plovákem v karburátoru...
a ohledně té startovací šňůry... vůbec se toho nebojte... je to všude víceméně stejné a dokážete si to v pohodě opravit sám 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika