Hecht 7100



host - 148.177 (?)
11.1.2017 13:13
Normalnyj motoblok, s objemem motoru 200ccm, 3 kvalty dopředu, 1 zpátky, vývody na nápravy jsou vybaveny mufoj blokirovki, která je ovládána z pozice řidiče za řídítky, to je, žádné obcházení stroje a klanění se k nábojům kol.Převod na nápravu, bude z největší pravděpodobností, hypoidním převodem.Na koruny to vyjde 15015. Fermer s pevnou nápravou vyjde na 10141Kč. Jakou to má spojku jsem nezjistil a ani kdo je a kde se nachází výrobce, to může zkusit, nějaký ajťák.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
               
host - 129.246 (?), 10.1.2017 17:01
Prosím, rozeberte „ergonomií a odladěným příslušenstvím“, pane 9.6, nějak stále nemůžu strávit tu ergonomii a odladění.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 11.110 (?), 10.1.2017 19:38 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.177 (?), 11.1.2017 13:13
Normalnyj motoblok, s objemem motoru 200ccm, 3 kvalty dopředu, 1 zpátky, vývody na nápravy jsou vybaveny mufoj blokirovki, která je ovládána z pozice řidiče za řídítky, to je, žádné obcházení stroje a klanění se k nábojům kol.Převod na nápravu, bude z největší pravděpodobností, hypoidním převodem.Na koruny to vyjde 15015. Fermer s pevnou nápravou vyjde na 10141Kč. Jakou to má spojku jsem nezjistil a ani kdo je a kde se nachází výrobce, to může zkusit, nějaký ajťák.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 11.1.2017 14:10

predáva sa to "asi" len v bielorusku a píšu o tom, že je to nemecký výrobca, ktorý sa presadil na tom trhu, čo mi príde blbosť. v nemecku som nenašiel nič o tom, tak to vyzerá tak, že je to čínske, ale samozrejme sa môžem aj mýliť :) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 161.166 (?), 11.1.2017 15:17

Je to o tom, o čem jsem psal několik příspěvků výše. Zatím se u nás prodalo pár kousků, žádný zkušenosti, servis nulový. Motory tam můžou být i Hondy, pak je cena vyšší než vašich 15 tis., zhruba v ceně Vari, ale je to stroj v kategorii staré PF62. Podstatně výkonější, ale těžší, nemotornější, rotavátor se musí přimontovat, zkrátka jiná kategorie použitelnosti než Vari. P.G.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.110 (?), 11.1.2017 16:20

A já jsem si myslel, jako by Hechtu 7100 z oka vypadl v tom videu. Proč by musel mít nutně hypoidní převod? To by nestačil "zubatý" převod normálníma rovnýma zubama?  Přímé ozubení? Ale asi je to píše proto, že se zase neví, co je na soukolí vlastně hypoidního a proč. A zase jsme u techncké úrovně tohoto seskupení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 75.199 (?), 11.1.2017 18:12

Rotavátor se montuje tak jako u vari a navíc má převodovka dva vývodové hřídele. O prodeji a servisu u nás nevíme nic. Jaký je tam motor, je úplně putna, protože všechny jsou na jedno brdo. Honda tam může být, ale nikdo neví, jestli se to jenom jmenuje Honda. Od Vari, vás jen převodovka příjde na 19tisíc. Nemůžete zkategorizovat se strojem dnešním, stroj starší 60i let. Jak víte, že je těžší a hlavně nemotornější, kdo vám to řekl. Všechny fermery nemají pevnou nápravu, některé mají vypínání kol z místa řidiče. Zařadit to někam může jen absolutně nezávislá komise, při hodnocení více značek, ve více provedeních, při činnostech, ke kterým jsou jednotlivé stroje určeny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 161.166 (?), 11.1.2017 19:28

Na rozdíl od vás nevařím z vody. Na foru Naše traktory si najděte téma: Motor Šič, kde je psáno o motobloku- je to Belarus 09H. Zástupce u nás mají, na Bazoši již nějaké kousky prodali, cena byla tuším 40 tis.s vozíkem a bez DPH. Rotavátor je nešený, na stránkách výrobce máte i katalog ND, z něho se dovíte všechno. A opět trvám na tom, že se podobá více PF62 než Varině. Nevím jak vy, ale já s PFkou jezdil, stejně jako s jinými stroji od mladých let, takže mi nepodsouvejte neznalost této techniky. Zkuste se otočit v řádku vinohradu při rotavátorování s tímto strojem se zavěšeným rotavátorem a s Varinou, to myslím jako nemotornost. P.G.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 11.1.2017 22:12

pre 161.166: máte pravdu, belarus 09h má nesený rotovátor a skutočne sa to nedá porovnávať s vari, ani s hechtom. toto je úplne iná liga, práca musí byť pohodlnejšia a výsledok je podstatne lepší. čo som pozeral videá vari a hecht, tak mi to prišlo ako produkcia bdsm studia pre masochistov, toto je v pohode. (pre vysvetlenie, stále pokukujem po stroji na rotovátorovanie, lebo kyr-100 je pre mňa nepoužiteľný)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 162.220 (?), 11.1.2017 22:13
Co sleduji tuto nejapnou, místy hulvátskou, vulgární a promazávanou diskusi, jsem se aspoň na internetových stránkách seznámil s touto technikou. Samozřejmě, že to neni stoproc, ale aspoň něco. Ty stroje se musejí, tu víc, tu míň, samy sobě podobat. Akorát se můžeme potkat s celou řadou možných i nemožných řešní. Podoba vychází z toho, že máme dvě kola, někdy jen jedno, motor, převodovku a spojku (odstředivou spojku, bych jako vhodnou, považoval jen do vyžínače, křovinořezu, sekačky a pily), sestavené do bloku, kterému můžeme říkat malotraktor dvoukolový, nebo jednoosý. Moc se s tím kouzlt nedá, zrovna tak jako s rýčem, protože je to jen kus plechu na klacku. Vari je ojedinělá konstrukce, která ani nevznikla u nás, a nikde jinde se už dávno nevyrábí. Sám oceňuji, že se s rotavátorem dá kyřit, tam kde se jiné stroje nevejdou. A protože máte vinohrad o několika hlavách a chcete se podobat sousedům, tak nemůžete tvrdit, že ostatní stroje jso jsou nějací nepohybliví mrzáci. Uděláte nejlíp, když si pořídíte tu správnou vinohradnickou motyku a těch pár hlav objedete ručně.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika