Hecht 7100



host - 241.100 (?)
15.1.2017 7:40

Vy znáte konstrukci spojek? a kde jste zjistil, že to nic nevydrží?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27   
                     
host - 241.100 (?), 15.1.2017 7:40

Vy znáte konstrukci spojek? a kde jste zjistil, že to nic nevydrží?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.110 (?), 15.1.2017 12:23

Pokud se někomu moje informace o nevalné životnosti nelíbí a nezdají se mu, nechť tuto informaci přejde, když si to neumí vyhledat sám a nekádruje mne co, jak, odkud vím a jestli vůbec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 15.1.2017 12:48

11.110: keď sa niekomu vaše informácie "nepáčia" resp. má pochybnosti, tak je logické, že sa vás na to opýta odkiaľ nimi disponujete, či ten produkt predávate alebo ste zodpovedný za predaj, propagáciu, distribúciu alebo ste konštruktér alebo jednoducho pátra do akej miery môže danú informáciu považovať za objektívnu, nestrannú a relevantnú. myslím, že je to úplne logické a nevidím na tom nič zlé. myslím, že úplne každý chápe, že ináč vyzerá hodnotenie stroja predajcom, užívateľom a konkurenciou, je tam iná motivácia a iná miera objektivity. 

btw.  keď nemám čo skrývať, tak úplne otvorene odpovedám, ale keď chcem niečo zahmlievať, tak budem okolo seba prskať žlč na všetky svetové strany a hnevať sa že sa ma niečo pýtajú. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 77.37 (?), 15.1.2017 14:28

Nikdo vás nelustruje, ale na slušně položenou otázku, se slušně odpovídá. Všichni, zde zůčastnění nemají absolutně stejné možnosti. Když víte, kde informace o šunkovitosti daného produktu máte, neni přece problém, se o ně podělit. Protože daný produkt v ČR, neni v prodeji, tak si potom můžeme myslet a dát najevo cokoli. No, a jestli nechcete ty informae poskytnout, tak tu raději o šunkovitosti čehokoliv nepište. Ta vaše odpověď, je to nejrafinovanější poslání někam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.110 (?), 15.1.2017 15:31

Kdyby opravdu někoho zajímalo, jak je to s tou poruchovostí a výdrží, ptal by se po technickém řešení toho zařízení a ne po tom odkud co vím a kde to beru. Nemusí nutně semnou každý souhlasit, ale tak snad formulovat otázku by zvládnout mohl. Nebo formulaci zvládá dobře, pak ale odmítám odpovídat, protože je snad jedno odkud mám svoje tvrzení. Co by mělo být podstatnější proč se to kazí jak to vlastně funguje. Víc k tomu už nemám a věřím, že je jen otázka času, než zde někdo vygeneruje, že vlastně o tom nic nevím, jen kecám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.110 (?), 15.1.2017 15:56

Nikde jsem nic nepsal, že směrové spojky mají výdrž uzenářského výrobku. To je vlastní fantazie pisatele, já o tom nic nepsal. Poruchové jsou, jsou nejslabší místo převodovky ale nepoužitelné to jsem fakt nepsal. Vkládáte mě do úst něco, co jsem nenapsal a podle vzoru bunny po mě chcete abych se odhaloval kdo jsem, co jsem a proč jsem a dokladoval zdroje? Proč? Dyť to zde nedělá nikdo!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 15.1.2017 16:27

11.110: prosím vás, nevkladajte mi do úst slová, ktoré som nepovedal (nenapísal), lebo to nemám rád a boli ste to vy sám, ktorý tu písal, aby som sa kľudne pýtal na čokoľvek čo ma zaujíma a verte mi, že otázky kladiem veľmi citlivo. pre vysvetlenie prečo ma zaujíma aj kto informácie poskytuje je ten, že na rovnakú vec sa dá pozerať rôzne, máme nejaké technické riešenie. konkurencia bude tvrdiť, že je to zastaralé. predajca bude tvrdiť, že je to rokmi overené.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 15.1.2017 16:03
Sleduju pokrok hechta made for gardenz ciny přes nas k nemcum. Nemci nemaji hechtik 7100 zato samej tepiich na hecht.de. Němci by ho ani nechceli oni vi co za tim vehlasnym jmenem je. U nas se proda levny kupuju pasuje strasak pasuje,, pisu z mobilu"
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 15.1.2017 16:19

Stroj za 50 tis si nejde koupit nějaký náhodný chatař.Je to spíš člověk, co má nějaké políčko, který zná cenu koruny.Od toho se to všechno začne odvíjet.Snaží se být zodpovědný, takže nejdřív vyřadí vše za 15 tisíc, vše u čeho není jasný servis, připlatí si za homologaci(tech.průkaz)pokud chce tedy vyjet ze vrat.Kolik mu toho na výběr zbyde? No mě moc ne.Nebudu řešit hypoidní převody a pod.Nebudu řešit co u čeho vydrží a co je špatné.To je cesta do pekel.Jeden mě za to pochválí a druhej sejme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 30.198 (?), 21.4.2017 23:17

Tak jsem precetl celou debatu a nejak jsem nepostrehl ze by nekdo v te chvale na vari zminil vyrobky z Prostejova. Za cenu stare vari nebo noveho hechta se sezenou obe TJčka dohromady i s prislusenstvim. Technicky naprosto jinde, dokonala kombinace. A pro sberatele prevodovek- budete mit doma taky dve, jako u vari. Pro provoz na komunikacich schvaleno...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika