Hecht 7100



host - 36.30 (?)
14.1.2017 16:27

Tak jsem se chtěl podívat na nějaké recenze a zkušenosti se strojem Hecht 7100 protože ho chci koupit a koukám, že to je jako všude jinde!!
Člověk se nic rozumného nedozví kvůli samolibým žvanilům, který se doma nudí a píšou o něčem jiném, než je původně myšleno v recenzi o Hecht 7100. Mně vůbec nezajímají stroje vary a jiné značky, až budu mít zájem o vary tak budu hledat recenze na vary a nepolezu na diskuze o hechtu ne? Já vlastně zapomněl, že na vary bych taky nic nezjistil, protože se tam objeví zase nějaký žvanil se „zetorem“ který bude tvrdit, že jedině zetor a recenze bude zase v háji. Tak už začněte psát o Hecht 7100 jak funguje a tak dál. Diskuze můj stroj je lepší než váš stroj si nechte jinam!enlightened

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
                     
host - 84.190 (?), 12.1.2017 7:17

Tady jsou lidi, kteří mají jasno co přesně chtějí, jak ten stroj má asi vypadat.To si koupí.Pak jsou tu taky lidi, kteří si budou16h denně dopisovat, pořad se ptát v globále na Globál.Není to moc hulvátsky napsáno?Tak když já vidím kolik desítek, možná stovek šroubků vybalí ten člověk ve videu aby smontoval jednoosák, když vidím jak vysoko nad zemí a do jaké šířky má ten strojek motor, převody,žádné krásné blatníčky to u mě nezachrání.Ani diferenciál.Už to jednou rejpalové pochopte.Kdyby byl u Vari potřeba, tak by ho tam dali.To samé nesený rotavátor.Na 6 koní síly motoru přeci nebudu vyžadovat nesený.Ještě aby se točil opačně?Důležité je, se s tím daným strojkem naučit pracovat a to myslím doslova.Jak při orbě, zatáčení s vlekem, startování,rotavátorování, otáčení na konci brázdy a pod.Jestli je to tedy jak píše pisatel kus plechu na klacku, tak s ním nemůže dělat každý.Jsou i jiné možnosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 12.1.2017 8:51
Mezi kousky vyjmečný názor. Varik je praktický a vydrží.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 36.30 (?), 14.1.2017 16:27

Tak jsem se chtěl podívat na nějaké recenze a zkušenosti se strojem Hecht 7100 protože ho chci koupit a koukám, že to je jako všude jinde!!
Člověk se nic rozumného nedozví kvůli samolibým žvanilům, který se doma nudí a píšou o něčem jiném, než je původně myšleno v recenzi o Hecht 7100. Mně vůbec nezajímají stroje vary a jiné značky, až budu mít zájem o vary tak budu hledat recenze na vary a nepolezu na diskuze o hechtu ne? Já vlastně zapomněl, že na vary bych taky nic nezjistil, protože se tam objeví zase nějaký žvanil se „zetorem“ který bude tvrdit, že jedině zetor a recenze bude zase v háji. Tak už začněte psát o Hecht 7100 jak funguje a tak dál. Diskuze můj stroj je lepší než váš stroj si nechte jinam!enlightened

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.83 (?), 23.2.2017 13:36

Zdravím, kolego zahrádkáři. Pře rokem Jsem Hechta koupil jediné co jsem na něm zatím dělal bylo přidání závaží na přední rám před motorem aby byla lepší přilnavost. Jinak Jsem se strojem naprosto spokojen co se týče vozíku nijak jsem ho nešetřil a v pohodě jsem po zahradě převážel písek cca 600kg a žádný problém. Kultivátor je super mám políčko cca 300m2 a zjezdil jsem ho celé několikrát po orbě velkým traktorem a také žádný problém. Řádkovač na brabrory tak s tím jsem zápasil pro letošek mě čeká další laborování. Zakoupil jsem také pluh obracák ale zkušenosti s ním zatím předat nemohu ještě jsem nezkoušel. Myslím si že pro takové to domácí zahradničení opravdu dostačující stroj. Samozřejmě vše ukáže až čas ale zatím super. A chytá vždy na první škubnutí v létě v zimě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 24.5 (?), 27.8.2022 22:13

Tak se přijedte podívat tel 777 019 365


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 249.248 (?), 5.3.2017 19:44

Zdravím Vás. Jako zkušeného uživatele, Vás poprosím o pomoc. Dnes jsem přivezl set 7100 s vozíkem a po připojení a jízdě jsem zjistil, že zatáčení je hrůza. Nemá to nic společného s volnoběžkama, ty tam mám a pracují tak jak mají, ale závěs, do kterého je připojena oj, má po stranách na svislo navařené válečky, které brání většímu rejdu, narazí do nich oj... máte také takové zkušenosti? Na otočení mi nestačí snad ani 20 metrů... Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.83 (?), 15.3.2017 12:44

Zdravím, tak jako volnoběžka tyto hřídele skutečně nemohou pracovat.co se týče zatáčení hrůza to opravdu je pokud jedete po zpevněné sestě a po zatočení se nechytnou obě hřídele táhne stroj ke straně ale co čekat od takového stroje zázraky určitě ne. Ale je to asi lediná výtka kterou za rok užívání mám. Co se týče oje už jsem přemýšlel že válečky prostě vyříznu nebo závěs převařím do nějakého lichoběžníku tak aby úhel pro zatáčení byl lepší a zároveň aby nemohlo dojít k přepotečení stroje. Pamatuji si, příbuzný měl kdysi dávno nějakého forschrita a tam byl jen čep a na vozíku oko a vždy sem od něj dostal instrukci abych nezatáčel moc jinak si chytnu oj a rozbiju si hubu :-). Takže si myslím že válečky tam jsou jistě z tohoto důvodu ale úhel mohl být jistě větší. Ale jinak jak jsem uvedl s mašinkou zatím naprostá spokojenost na takové to domácí poježdění a menší políčko super.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 24.5 (?), 27.8.2022 22:11

Zdravím, Hechta jsem měl 8 let v plném nasazení, uprtavený vyztužený nárazník pro 33 kg závaží mountfield, kola doporučuji litinové s oběma zavažími Vari s vypínačkou v disku.Příslušenství mountfield brány, obracák, nebo BCS ferrari,(u mountfield nutno zkrátit závěsovou trubičku), pokud se dá závěs mountfield, jde i radlice mountfield na předek na sníh.Orá jako zběsilý, bez jediné vady.Kultivátor na 2.stupen, pulka plynu, plná šíře s talíři a rydlem.Nutno ho tlačit rydlem do půdy, zastavit a nechat celý zahrabat.Pak je půda načechraná a je z čeho dělat hrobky.Mám 2 plečky, rameno nosné, ovorávací pluh Ferrari,2x pluh ferrari, 2 radlice hrobkovací, sazeč brambor VARI SB 40.Kupouji opět nový hecht kultivátor, dám si kola Vari a mám krasavce.Vlastním DABAKI Gulliver DIESSEL 11 HP - pecka, lištovku 120 cm, rotavátor se středovou hrobkovací radlicí, radlici Vares, kombinátor Vari.Vše jde jak na krdan (lištovka + rotavátor),jinak vše lze prohazovat.Do kola Dabaki pasuje do středového lavoru orig. závaží 12 kg hecht.Protiváha je motor-to je masakr, spotřeba nafty minimální.Tel 777 019 365

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.11 (?), 14.1.2017 17:21

Tady máte ještě jinačí strojek Fermer, v Bělorusku pouze za15 580 000 BYR. Dají se na něm vypínat kola, přímo na klečích

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.110 (?), 14.1.2017 21:46

Toto řešení směrových spojek zajistí snadné zatáčení, ovšem vzhledem k jeho konstrukci nemá valnou životnost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika