Hecht 7100



host - 157.131 (?)
3.10.2016 19:19

Když pominu naprosto pomataný příspěvek o tom, že nový Čínský OHV motor nahradím dvoutaktem, tak toto vážně nechápu.

Prodával jste zahradní techniku - chvályhodné, byli reklamace - jasně, zboží jste s reklamačním protokolem odeslal dodavateli. Aaa?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 9.6 (?), 3.10.2016 16:49

On je rozdíl mezi GCV a GSV - a ta vlajková loď GSV vložku opravdu má. A má ji i ten čínský XP 200, jenže proč se za XP stydět, když není proč... a pokud ho někdo nechce, má možnost vybrat z jiných. Taky můžu napsat, že šnekový kolo u dsk317 je ze slitiny bronzu s ocelovou osou a celý se to točí na ložiskách 6008 a navíc je to vodotěsný...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 3.10.2016 17:25

Jste si tou Hondou jistý? Dnes mi v prodejně říkali něco úplně jiného, pro mně to není nic zásadního, já jen k vůli Vám. Jinak s tím XP jste mě dostal... proč se stydeť. Tak proč se stydět za Hechta, že jo, když jsou to krajini:-).

Z téhle debaty plyne jediné. Když si koupím produkt z Číny 5x levněji u někoho jiného je to šunt, brak a doroka a do dne klekne. Ovšem půjdu-li k Vari, jež byl, je a bude po dlouhá léta spasitelem všech malotraktoristů můj Čínský šunt před destrukcí na desetiletí ochrání. Amen

Jo a to, že spodek (celá skříň) převodovek je vodotěsný jaksi plyne z faktu, že na druhé straně gufer je olej, že.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.203 (?), 3.10.2016 17:31
Kupte si pětkrát levněji a za 10 let se budem bavit. To moje 22 letý Vari přežije Chechta a že maká, né stání a ometání.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.100 (?), 3.10.2016 18:31

Moje řeč. Hecht je špatný kup. Tehdá když jsem zahradní techniku prodával(preferoval jsem stroje žluté neznámé barvy mj.) Chodili lidi zdálo se jim drahý dát za kultivátor 6000,-, za sekačku 5000,-, za mot, pilu 10000,-,za mot, kosu 10000,- abych nepřišel o zákazníky(kšeft) nabízel jsem jim značky viz. Hecht, Gardenmeister, AL- KO apod. Obchody uskutečněny a moje hamižnost a ochota zároveň se mi záhy začala vracet i s úrokama. Občas si řikám že jsem nebyl ráznější a nevnutil těm lidem po každý něco od Stihlu, HOndy, H, apod. Ale když si to vemu, Vám to může být vlastně jedno, kupujte ty Hechty apod. a pak to vlastně zničte, což de jednodušejc než u renomovaných značek a vratťe to ať se z toho omeje ten kdo Vám to prodal(aspoň nebudu a nejsem sám kdo to zažil co jsou lidi zač):-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 3.10.2016 19:19

Když pominu naprosto pomataný příspěvek o tom, že nový Čínský OHV motor nahradím dvoutaktem, tak toto vážně nechápu.

Prodával jste zahradní techniku - chvályhodné, byli reklamace - jasně, zboží jste s reklamačním protokolem odeslal dodavateli. Aaa?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 3.10.2016 19:26
Vari nabízí vyměnit starý 2T za čínský 4T. Co je v tom pomataného teda nevím. Starý 2T je proti 4T OHV šunka. Tady je ještě garance Vari, že ten 4T není levná čína.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 3.10.2016 19:43

Ano ta ECO akce je super, ale pán (pár řádku výše) píše o tom, že když nebudete spokojen se 4taktem z Číny, můžete jej nahradit motorem 2T a to je naprosto pomatené. A garance Vari je, že ten 4T motor levná Čína je. Viz výše:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.100 (?), 3.10.2016 19:32
Aaa byl jsem mezi mlýnskejma kamenama, nervy v pr.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.100 (?), 3.10.2016 19:39
A z hamižnýho kseftu zbylo h.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.131 (?), 3.10.2016 19:48

Aaajó už to chápu, dodavatel tvrdil, že to na reklamaci není a zákazník byl přesvědčen, že je. No a vy jste byl hromosvod a vlastně v pasti. Můžu Vás uklidnit, že nejste zdaleka sám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika