Hecht 514 profi vřetenová



Stránky: 1,  2   
srcmaly - (25) - 81.14 (?) 
3.5.2015 10:09, zobrazeno: 10876x

Mam zajem zakoupit letos na trávník vřetenovou sekačku HECHT 514 PROFI hledam lidi co ji maji a jejich zkušenosti.Jeste mě zaujala Husqvarna H 54.Ale i když Hecht 514 je z číny, tak jsem nenašel nikoho kdo by ji používal.A celkem mě zaujala je to na 25m/2 zahrady.Příjde mě kvalitní a nejspíš dlouho vydrží.

HECHT 514 PROFI
HECHT 514 PROFI
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 191.117 (?), 3.5.2015 10:13

mne sa paci ked sa na take cinske smejdy nahadzuje PROFI..hned to prida na kvalite.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 144.210 (?), 3.5.2015 12:49

Koukněte na heureku je tam 15 snad ověřených majitelů a jejich recenzí. Stačí zadat slovo heureka do vyhledavače a na jejich stránkách zadat Hecht 514. Podle mne je to vypovídající. I když Ověřenýho zákazníka lze také vyrobit:-)Určitě to má vyšší hodnotu než hloupý příspěvěk 191.117 zapšklého pomlouvače všech a všeho

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 191.117 (?), 3.5.2015 13:28

hlupy?..ja som sa pozastavil nad tym ze ked Werco da cine do nazvu PROFI tak stupne hodnota kvality?..ziadna zabehnuta znacka si to neda... ani Stihl ani Dolnam a ani HQ sa nepotreje k tomu uchylovat. To je pre mna len vypovedne o balamuteni zakaznika..Co je na tom Profi?..ked ste tak mudry???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.f.K - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (322) - 244.2 (?), 4.5.2015 11:26

Souhlas. slovo PROFI by mělo vyjadřovat vysokou produktivitu práce, aby si dotyčný pracující za penícz (tedy profesionál) vydělal nejen na živobytí, ale i na daně+soc+zdravpoj, které musí platit. To žek k ruční hračce dáte přídomek její hodinový výkon nezvýší (a tudíž "komunální technika" o to zájem mít nebude)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
fanatix - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (256) - 94.99 (?), 3.5.2015 21:41

nie som sice majitelom tejto kosacky (mam AL-KO) ale osobne by mi dost prekazalo to umiestnenie kosa pred kosackou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
srcmaly - (25) - 81.14 (?), 4.5.2015 6:31

Koš ve předu tak nepřekaží.Lze jej sundat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
MartinS - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (468) - 21.143 (?), 4.5.2015 10:17

Dobrý den pane Malý,

vidím, že Vás stále typ sekačky alá Fiskars Momentum nepustil :-). Upřímně si myslím, že na ten Váš trávníček toto není vhodná volba i když Fiskars Momentum je jinak skvělá sekačka na kterou nedám dopustit (Hecht je její kopie). Máte tam jednak vyšší obrubník tedy s předním košem nedosečete více jak cca 40 cm a když koš sundáte tak budete muset trávu hrabat, což se Vám zcela nepodaří a budete tak mít zbytečně v trávníku tlející hmotu. Poté tato sekačka potřebuje rozjezd aby vřeteno dostalo otáčky a nebude tak dle mne na tak malé ploše obratná jako klasická ruční vřetenovka. Jak jsem Vám již psal, tak u ruční vřetenovky rozhoduje hlavně vzájemná přesnost spodního nože a vřetena s možností jemného seřízení a kvalita oceli z které je to vyrobené. Důležitou roli dle mne hraje i kvalita sběru do koše. Pokud mám něco doporučovat, tak je to ruční, Gardena, Brill, Husqvarna nebo Stiga. Jako poměr cena/výkon mne z toho co jsem viděl přijde nejlepší asi Gardena, hlavně mne zaujala kvalita ostří. Nechte si sekačku ukázat, seřídit tak by stříhala papír a přitom nemlátilo vřetono do nože. Prakticky by nemělo být vřeteno slyšet. Kvalita se právě pozná zde, ostatní se buď nechá opravit nebo to není podstatné.

Co trávník jak roste?

Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
fanatix - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (256) - 94.99 (?), 4.5.2015 11:25

Tiez idem tento rok do Gardeny. AL-KO uz po 3r a 220m2 tyzdenne dosluhuje ale hlavne tam bol od zaciatku problem s presnostou vybrusu vretena k spodnemu nozu. Ako prvy zaberal stred a az po dotiahnuti zaberalo cele vreteno az ku krajom. To uz vsak stred drhol jak svina a cele kosenie bola makacka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
srcmaly - (25) - 81.14 (?), 4.5.2015 16:24

Dobrý den MartineS

Stále mě to nedá s alá Fiskars Momentum. Uživatel výše mě doporučil přečíst si recenze od uživatelů a na heuréka.cz je 15 uživatelů kteří mají Hecht a jsou spokojení i na Mall.cz tam si ji pochvaluje 22 lidí no a díky tomu se stále vracím k číně. Ten převis u obrubníku je 3cm, tak si říkám že by to nebyl zas takový problém to tam posekat. Naštěstí mám malou plochu a asi to není nejlepší výběr vřetenové. Ale čím víc ji vychvalují tím se mě více dostává pod kůži. Co neposeká vezmu klasickou elektrickou.

K trávníku ROSTE roste už má kolem 5 cm tak brzo bude potřeba vřetenové sekačky. Zatím mám jen tu elektrickou a moc se mě sní nechce sekat nový trávník Tak se snažím vybrat dobrou volbu ale taky né moc drahou. Nejvíce mě zaujala nastavení výšky na 7cm což je super. A bude potřeba na některých místech určitě dosít až mě to s klamalo že jsem si setím dal takovou prací. A nejhorší je příčina proč dosévat. Náštěva asi polní myši, hraboš fakt nevím ale u té betonového základu co drží plot mě to tam pěkně s oral, naštěstí to ale není krtek to bych se zbláznil asi :-).Zatím bojuji co se dá nasypal jsem mu do těch nor jedovaté zrní, není to čestný boj ale ničit to tam nebude. Fotku Vám pak pošlu jak bude lépe trávník zapojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika