Hecht 514 nebo Brill RazorCut 38



Stránky: 1,  2   
host - 106.250 (?) 
15.4.2012 14:36, zobrazeno: 19743x

Můžete prosím poradit jakou vřetenovku? Hecht 514 Profi (novinka), výhoz vepředu (prý lepší), šířka záběru 46cm nebo Brill Razorcut 38, šířka záběru 38cm. Mám zahradu kolem 500m2. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 106.250 (?), 15.4.2012 14:41

Ještě dodávám, že hecht má kovové šasi a je na kolečkách. cena 2000,- i s košem. Brill je plastová a dočetl jsem se, že někdo nebyl spokojen se zběrem trávy do koše. Tady je cena 3000,- bez koše. Tak nevím... Brill už je přece jen starý model ale zase má tradici. Hecht je novinka pro rok 2012, takže by mohla být zase o něco lepší.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 144.56 (?), 15.4.2012 19:07

Za mě určitě Brill. Mám spousty prodaných vřetenovek a v podstatě o nich nevím. Koš si k vřetenové sekačce kupuje tak jeden z deseti majitelů. Nezapomeňte že se s vřetenem seká nízká tráva i dvakrát do týdne aby mělo sekání nějaký efekt a ne interval 14dní jak je často běžné. samozřejmě lze koš dokoupit a pokud se seká nízká suchá tráva neměl by být se sběrem problém. Momentálně uvažuju o koupi Razorcutu 33 pro tchána jao alternativu k letité stále funkční rotační sekačce. Když mu tráva přeroste nebo bude potřebovat něco sesbírat má benzínku s košem. O strojích Hecht (mimo sekačky Marina) si myslím své... Ale to je jen můj názor.

Z.F.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 106.250 (?), 19.4.2012 19:32

nakonec jsem tedy zvolil Brill... snad bude dobrá. Díky za info

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 159.58 (?), 3.6.2012 18:50

No akoste spokojný s Brillkou? tiež o nej uvažujem ale odrádzajú ma hodnotenie na zahraničných weboch..zlé spracovanie, zlý strih, rukoväť..rozmýšľam nad Husquarna Novocut, ale Hecht 514 profi-kôš vpredu by mala byť výhoda, ale min. výška kosenia 2,5 cm trochu veľa..neviem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 108.254 (?), 4.6.2012 15:48

Brillku jsem si pořídil na jaře a prozatím úplná spokojenost. Přešel jsem na ní z " klasické vřetenovky" Wolf Garden a je to o několik levelů lepší.  Hlavně co mě uchvátilo je její "hlučnost", jelikož jsem byl zvyklý na cvakot staré vřetenovky, u téhle jsem se musel koukat na vřeteno, jesti vůbec seče laugh, zpracování vypadá solidně (hodnoceno pohledem zvenku, na střeva jsem se ještě nekoukal) madlo mi do ruky padne dobře, střih je v pořádku (seřízená byla prodejcem.

Ale mám ji krátce, teprve čas ukáže, ale prozatím spokojenost!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 106.250 (?), 6.6.2012 13:25

Jak jsem spokojený viz. můj příspěvek v sekci Zahradní trávníky téma - Broušení vřetenové sekačky Brill - druhý příspěvek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 112.7 (?), 6.6.2012 19:05

A pánové, kdybychom do toho srovnávání přiřadili ješte Fiskars Momentum, jak by jste je seřadili, co do kvality sečení?  A taky ještě k výšce sečení: Nevím jaké trávníky kdo má a kolik se jiim věnuje, ale myslím, že sekat pod 2,5 cm tak to už musí být opravdu profi terén a profi tráva. Díky za názory na obě témata.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.250 (?), 13.6.2012 11:57

Na doporučení jsem zvolil Brill a už vím, že nikdy více! Jak jsem již psal v některém jiném tématu sekačku, jsem poslal po cca 12ti sečení na reklamaci. Nyní mi volali ze servisu že se reklamaci neuznávají, že se jedná o spotřební materiál (vřeteno, nůž) na kterou se záruka nevztahuje. Že je opotřebovaná a oprava stojí 1700,- Kč

Takže pokud někdo chte sekačku za 3000,-Kč, která Vám vydrží max. 15 sečení tak neváhejte a kupujte Brill

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.51 (?), 6.8.2013 9:35
Ma nekdo hechta 514 profi?jak jste spokojeni?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika