Hecht 152



host - 38.107 (?) 
30.10.2012 9:56, zobrazeno: 12924x

Dobrý den, uvažuju o koupi tohoto křovinořezu aktuálně mám jonsered bc2125 a seču s ním na seno asi 3000m2 vysoké trávy, bohužel není to pro něj i pro mne úplně ideální. Chtěl bych jej na roviny což je asi půl zahrady a jonsereda si nechat kolem plotů, stromů a na svahy. Proto vás prosím o zkušenosti o kterých jsem se nikde nedočetl. Děkuji Přemek

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 171.162 (?), 5.11.2012 12:28

No z Jonseradu do Hechta? Hmmm. BC2125 je dělo. Lehoučké, točivé, skvěle reagující na plyn. Bohužel na sekání plochy není moc vhodný. Hecht bude oproti němu těžká mrcha se zvláštní ergonomií, s výkonným, ale neslaným nemastným motorem.

Raději se podívejte po Jonseredu BC2235 (od ledna 2013 bude výprodej) nebo některé Husqvarně 535. Je to logické pokračování pokud jste s BC2125 byl spokojen. Hecht je pravda lacinější, ale cena odpovídá kvalitě, zpracování, použité plasty třeba jen strunové hlavy či jejího ochranného krytu... na to musí každý přijít sám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 38.107 (?), 7.11.2012 14:50

Děkuji za reakci. Nikdy jsem na zahradní technice nešetřil. Křovinák Jonsered, Pila Husqana, sekačka Stiga, sekerky, hrábě, rýče, nůžky fiskars a 99% spokojenost. Ale prostě když čtu jak zde někteří vychvalují čínské stroje až do nebes tak jsem si říkal jestli nejsem divný když za to platím takové peníze. No jsem rád že se našel další člověk který tomu moc nevěří. Přemek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 171.162 (?), 7.11.2012 20:42

Nedávno sem měl v ruce 143BTS. Fakt hrůza. Strunová hlava byl hlavolam a použitému materiálu nevěřím ani dobrý den. Kryt okolo strunové hlavy křehký plast, na motoru oplastování z podobného chinaplastu... Ergonomie- no šlo to držet v rukách. Systém dělené hřídele, jako by někdo dělal nohama. Známý kterého to byl stroj mi druhý den volal že se mu začal točit motor na hřídeli, pak rukojeti... Motor šel za plynem docela pěkně, ale dravost Husqvaren v tom nebyla. No já nevím co je na Hechtu tak super mimo té ceny. Myslíte vážně Husqvarnu? nebo nějakou Partnerku 422 či Mccullocha vyrobeného Husqvarnou group? tam jo to by se zpracování dalo porovnávat. v ergonomii je Hecht pravda někde u 245R. Ta je takové kopyto se kterým se mi nedělá nic moc, naopak 345R/545Rx už jsou e ergonomií jinde.  Nechci vyzdvihávat Husqvarnu do nebe, ale zase takhle to vidím já- prodejce, kterému by se za ty prachy Hecht prodával mnohem víc než dražší Husq, ale prostě jim nevěřím a nechci si kazit jméno. Svoje sem si s Hechty v servisu už zažil a nééé děkuji tohle vážně k životu nepotřebuju. Chápu když je s nimi někdo spokojený, některé kusy držely v pohodě a jiné :(

Z.F.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 227.2 (?), 8.11.2012 10:10

Za mne tez neznackove veci ne.U mne vetsinou vyhozene penize, starosti a maler.Nakonec dalsi naklady, atd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 20.47 (?), 13.11.2012 20:13

Horší křovinořez než Hecht jsem snad ještě nikdy neměl. Šílená ergonomie, teplý nechce startovat, 2x v záručním servisu, opravy se strašně vlekly. Nemohl jsem tak 2 měsíce pracovat. Už nikdy výrobek Hecht. Hecht vlastně nic nevyrábí. Jedná se o výrobek z Číny od no name výrobce a pak doplněn samolepkou Hecht. Žádný vývoj, žádné zlepšováky od Hechtu nečekejte. Co se dá v Číně levně koupit, v Čechách draho prodat nese samolepku Hecht.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 235.223 (?), 28.12.2012 0:13

Mám HECHT BTS, zatím jsem sekl asi 12 nádrží a mimo upadeného krytu na vzduchovém fitru funguje dobře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika