Hecht 146 BTS alebo VARI 432 HB



host - 192.253 (?) 
2.5.2015 8:52, zobrazeno: 5240x
Dobry deň ktory by ste mi odporučili a ake máte skúsenosti ak ich vlastníte dakujem
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 98.191 (?), 2.6.2015 9:54

mám vari 432hb a mám probém s bohatostí směsi paliva když je to studený tak je vse ok startuje. ale pak kdyz je to teply tak se mu nechce startovat podle navodu sem sesteloval trysku ale prd. pokud dam klapku sitice motor ani nenaskoci. svicka je ok vse ok, bez sytice to zase jede na max otacky az se to zacne dusit ze mam filtr plnej benzinu. vyresil jsem to ze jedu bez sitice a do sytice sem udelal vetsi diru vrtakem aby mi to nechciplo uplne,

je to muj prvni benzinak, takze nevim. zda se mi ze ta guma na tery je motor uz zacina byt vic unavena. nevihodou je ze se neda u vari rozlozit ta tyc na dva dily. už se mi dokonce jednou zaseklo i plynove lanko vyresil jsem pruzinkou a bowden prostrikl "wedečkem". převod uželový je taky zvláštní mažu to často a nezdá se mi ze by ta vazelina nejak pomahala hučí to stejne takze nevim kde jdou vic vibrace zdali od motoru nebo odprevodu, jedine na co si nemohu zvyknout je kryt co chrani struni proti osobe co sece vecne ten roh krytu nekam zapichnu. a neni to ani pro prcky jako jsem ja 170cm je to dlouhe a pás mam sotva pod ramenem.

musel jsem si udelat jednodussi hák na zahakovani a vyndavani stroje. nez ta pitoma spona co se hned rozjela nekam do boku v popruhu dalsi prkotina je ze ten cerný chránic v cem vedou kabely na chcipak a plyn.lanko jsem oblepil izolackou kolem tyce jelikož se mi casto stalo ze jsem sice vyhakl z oka ale chranicka s kabelazi a bowdenem se mi naopak zahakla ale jdou to jen prkotiny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika