Fréza Fortschritt



Stránky: 1,  2   
malotraktor - (5) - 169.38 (?) 
21.1.2010 18:20, zobrazeno: 43289x

Dobrý den, zajímá mě jestli je tady víc majitelů tohoto strojku. Rád bych si s někým vymněnil zkušenosti z používání. Mám k tomu pluh, rotavátor, lištovku, origo čerpadlo na vodu, sněhovou frézu, doma dělané brány a dneska vyrobenou radlici na sníh ale tu jsem ještě nevyzkoušel.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 209.65 (?), 22.1.2010 3:01

Určitě je u nás majitelů tohoto východoněmeckého stroje více, já sám vím ve svém okolí o dvou. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.44 (?), 31.1.2010 22:46

Dobrý večer, mám tyto stroje dva.Jeden jsem koupil na náhradní díly, ale oba jsou plně funkční.Já mám k tomu vřetenovu sekačku ta při sekání nemá chybu.Vari naní nemá, už jenom ta spojka je proti vari nezničitelná.Vozím z lesa dřevo všude vjedu a vyjedu.Na kolech mám závaží a na vozíku utáhnu 1t bez problému.Jednou jsem měl problém se startováním, závada byla v guferu pod zapalováním.Oprava cca 20min cena kč22.gufero simson.Od té doby žádný problém.Máte výborný stroj, ten vám bude určitě dobře sloužit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 242.156 (?), 5.2.2010 23:29
Muzete vlozit foto jak jste resil radlicku na snih? Jsem take majitelem tohoto stroje a neco na uklid snehu by se hodilo, tak at mam inspiraci. Diky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
malotraktor - (5) - 169.38 (?), 8.2.2010 17:43

Použil jsem plášť ze starého kotle a čepem připojil ke kuželovému převodu sekačky. Stejně je připojena i sněhová fréza. Tu mám taky včetně čtyřkolového pdvozku. Na fotkách je ještě nenatřená. Ještě k ní musím doplnit gumový břit a kluzáky, ale zkoušel jsem ji takhle a fungovalo to až překvapivě dobře.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.17 (?), 17.3.2011 7:07

Dobre rano Vam preju. Doufam, ze jeste chodite na tuhle stranku. Prosim vas timto o radu, co mam delat s moji frezou? Tento stroj jsem zdedil - tri roky nevrcel a stale nevrci. Jak jste prosim odstranil vasi poruchu na zapalovani?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
manas08 - (4) - 1.23 (?), 17.3.2011 9:44

Netusim co se stalo s moji frezou Fortschritt. Po zime se nejak nechce probudit - nehaze vubec jiskru!! Opravny asi nejsou, tak doufam, ze mi nekdo poradi. Zahradni prace jsou za dvermi a muj stroj stale nejde. Dekuji predem za radu - pomoc. Mira D.,  dostalmira@centrum.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 224.123 (?), 17.3.2011 17:22

Takže strčil jste do fajfky prst a zastartoval.Žádnou ránu jste nedostal.?Píšu to proto, že jsem potřeboval zrotavátorovat políčko a neměl jsem benzín.Ten jsem vylil z vertikutátoru a dal do něj olej.Motor chytil, asi na to, co bylo v plováku a když měl spalovat co jsem mu nalil(starý benzin)Tak bylo hotovo.Musel jsem to vylít a jít koupit nový.Taky nebyla žádná jiskra.Šahal jsem pod řídítka na cívku atd.Hledal jsem jinou svíčku.Byla mokrá uchlastaná.Pak to chytlo a dělalo.Jestli to opravdu nehází, tak v okolí je vždy někdo, kdo vlastnil Simsona.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.17 (?), 23.3.2011 7:41
ja mam tenhle stroj jen jeden a stale mne nejede proto mne zajima o jakou poruchu se jedna-jake gufero?? Nestartuje mneto, ani to nehlesne!!Jsem stoho uz nestastnej.DEKUJI Mira D. dostalmira@centrum.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 224.123 (?), 23.3.2011 17:55

Protože nemáte ani např stahovák, znalosti za což se nemusíte stydět, tak si to nechte udělat.Jak vám může někdo napsat o jakou poruchu jde.Zapalování, palivo pak ty simeringy(gufera),to je těžké.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika