Fréza Fortschritt



Stránky: 1,  2   
malotraktor - (5) - 169.38 (?) 
21.1.2010 18:20, zobrazeno: 43302x

Dobrý den, zajímá mě jestli je tady víc majitelů tohoto strojku. Rád bych si s někým vymněnil zkušenosti z používání. Mám k tomu pluh, rotavátor, lištovku, origo čerpadlo na vodu, sněhovou frézu, doma dělané brány a dneska vyrobenou radlici na sníh ale tu jsem ještě nevyzkoušel.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 209.65 (?), 22.1.2010 3:01

Určitě je u nás majitelů tohoto východoněmeckého stroje více, já sám vím ve svém okolí o dvou. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.44 (?), 31.1.2010 22:46

Dobrý večer, mám tyto stroje dva.Jeden jsem koupil na náhradní díly, ale oba jsou plně funkční.Já mám k tomu vřetenovu sekačku ta při sekání nemá chybu.Vari naní nemá, už jenom ta spojka je proti vari nezničitelná.Vozím z lesa dřevo všude vjedu a vyjedu.Na kolech mám závaží a na vozíku utáhnu 1t bez problému.Jednou jsem měl problém se startováním, závada byla v guferu pod zapalováním.Oprava cca 20min cena kč22.gufero simson.Od té doby žádný problém.Máte výborný stroj, ten vám bude určitě dobře sloužit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 242.156 (?), 5.2.2010 23:29
Muzete vlozit foto jak jste resil radlicku na snih? Jsem take majitelem tohoto stroje a neco na uklid snehu by se hodilo, tak at mam inspiraci. Diky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
malotraktor - (5) - 169.38 (?), 8.2.2010 17:43

Použil jsem plášť ze starého kotle a čepem připojil ke kuželovému převodu sekačky. Stejně je připojena i sněhová fréza. Tu mám taky včetně čtyřkolového pdvozku. Na fotkách je ještě nenatřená. Ještě k ní musím doplnit gumový břit a kluzáky, ale zkoušel jsem ji takhle a fungovalo to až překvapivě dobře.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.17 (?), 17.3.2011 7:07

Dobre rano Vam preju. Doufam, ze jeste chodite na tuhle stranku. Prosim vas timto o radu, co mam delat s moji frezou? Tento stroj jsem zdedil - tri roky nevrcel a stale nevrci. Jak jste prosim odstranil vasi poruchu na zapalovani?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
manas08 - (4) - 1.23 (?), 17.3.2011 9:44

Netusim co se stalo s moji frezou Fortschritt. Po zime se nejak nechce probudit - nehaze vubec jiskru!! Opravny asi nejsou, tak doufam, ze mi nekdo poradi. Zahradni prace jsou za dvermi a muj stroj stale nejde. Dekuji predem za radu - pomoc. Mira D.,  dostalmira@centrum.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 224.123 (?), 17.3.2011 17:22

Takže strčil jste do fajfky prst a zastartoval.Žádnou ránu jste nedostal.?Píšu to proto, že jsem potřeboval zrotavátorovat políčko a neměl jsem benzín.Ten jsem vylil z vertikutátoru a dal do něj olej.Motor chytil, asi na to, co bylo v plováku a když měl spalovat co jsem mu nalil(starý benzin)Tak bylo hotovo.Musel jsem to vylít a jít koupit nový.Taky nebyla žádná jiskra.Šahal jsem pod řídítka na cívku atd.Hledal jsem jinou svíčku.Byla mokrá uchlastaná.Pak to chytlo a dělalo.Jestli to opravdu nehází, tak v okolí je vždy někdo, kdo vlastnil Simsona.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.17 (?), 23.3.2011 7:41
ja mam tenhle stroj jen jeden a stale mne nejede proto mne zajima o jakou poruchu se jedna-jake gufero?? Nestartuje mneto, ani to nehlesne!!Jsem stoho uz nestastnej.DEKUJI Mira D. dostalmira@centrum.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 224.123 (?), 23.3.2011 17:55

Protože nemáte ani např stahovák, znalosti za což se nemusíte stydět, tak si to nechte udělat.Jak vám může někdo napsat o jakou poruchu jde.Zapalování, palivo pak ty simeringy(gufera),to je těžké.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika