Drtič holzinger



host - 115.106 (?) 
6.9.2012 22:55, zobrazeno: 12833x

Dobrý den, chtěl bych si za 14 000Kč pořídit drtič od této firmy a chtěl bych se zeptat na zkušenosti jestli ho někdo vlastníte. Pak mě taky zajímá, jestli se tím dají drtit petflašky a kartonové krabice, lyže, dřevěné lampy, základní desky s PC, klávesnice, oblečení apod. kterých mám plnou půdu a potřebuju udělat pořádek. Je to dobrý výrobek? Děkuji předem za rady.


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 7.9.2012 6:59

Levněji vám vyjde zajet na sběrný dvůr.
Drtič je na větve.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 64.226 (?), 7.9.2012 8:08

Prosím Vás to s tím bord... chcete topit? crying. To nemyslíte vážně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 14.199 (?), 7.9.2012 8:32

PřIdám se s kritikou ke kolegům. Třeba v PC komponentech je značné množství cenných surovin, měď, zlato, cín. Když to rozdrtíte, předpokládám, že to vyhodíte, nebo chraň Bůh sousedy, spálíte. Je s podivem, že chcete investovat do takto nákladného zařízení pro takto neracionální počínání. Ale snad se mýlím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 186.123 (?), 8.9.2012 13:43
váš dotaz mě velice pobavil. tento drtič mám doma a kromě toho, že je to levný šmejd na větve, tak s ním nepodrtíte ani jednu za zmiňovaných věcí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 115.106 (?), 9.9.2012 1:38

Tak děkuji, že máte starost o moje topení, ale já bych přecijen raději odpověď na to, jestli to podrtí ty věci co jsem zmiňoval, větve samozřejmě budu drtit taky, potřebuji to namixovat ať to pěkně hoří s těma krabicema atd.  petky moc čudí a ucpávají komín tak ty asi do kotle házet nebudu, ale nasekané se mě líp vejdou do popelnice. Pána co ten drtič má bych se chtěl zeptat hlavně na ty krabice a do jakého průměru to ty větve seká? Pak taky proč je to šmejd?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 95.250 (?), 1.10.2012 22:18

Zkusim odpovedet ja, at stroj primo nevlastnim, a le Holzingera vlastni soused. Stroj vezme i vetve 100mm }pokud se bavime o stejnem typu], jak udavaji. Ale necekejte, ze to je na celodenni praci a ze se tam da valit fur tech 100. na polovicni haluze to staci a na probirku ze sadu tez. Pokud budete chtit pomlet vetve z celeho smrku, tak odejde (do zapadniho nemecka).

Princim troje je jako kladivkovy drotovnik. Vami popsane veci to nepobere - nehlede na to, ze otvorem 100mm klavesnici neprocpete. Na podobny sajrajt se pouzivaji jine drtice. Ale to zase na doma neuzijete.

Smejd je relativni. jenom vz vite, kolik chcete rocne pomlet a co budete delat s produktem mleti. Ale za ty penize necekejte zadne extra vykony. Odhaduju, ze to bude podobne jako toto.

Nakonec si neodpusim jeste trosku moralizovani a ekologie :-). PET flasky patri do sberneho kontejneru. Pokud se nevlezou, kupte si na ne lis.

A pridam si mojeho drobka, ktery je taky do 100mm ;-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika