Dolmar 5105 - hrncová podložka



Stránky: 1,  2,  3   
host - 145.210 (?) 
10.9.2012 11:56, zobrazeno: 20530x

Mám prosbu. U této mot.pily mi vypadla hrncová podložka označená na obr.č.11 a já teď nevím jak tam má být správně nasazená (otočená). Mohl by mi toto někdo vyfotit na pile jak to správně patří.

Díky Petr 


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 227.2 (?), 22.9.2012 20:52

Mam dotaz, asi nejspise hlavne pro pana J.S. nebo Radka B, ktere srdecne zdravim, ale i ostatni diskutujici.Prosim, jaky je rozdil mezi Dolmar 5105 a Dolmar 5000.Za odpoved dekuji predem.Zadani tematu, je trochu jine, ale kvuli kazdemu dotazu zakladat nove tema, asi nema cenu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 208.153 (?), 22.9.2012 21:09
5105 je inovovaný model 5000. Hlavní rozdíly jsou: robustnější uložení klikovky na straně řetězového kola, jiný chladící kanál na válec, změny na sání, filtraci, pomocný start, systém snížení emisí red power už byl od určité výrobní série na 5000, vypínač má polohu autostop, po vypnutí se vrátí do zapnuté polohy. Změny na válci, karburátoru jsou z důvodu emisí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 227.2 (?), 22.9.2012 21:17

Dekuji pane J.S.Nezklamal jste, vedel jsem takrka 100%,ze budete vedet.Ja totiz na obe pily koukal a rikal jsem si, moderni obe, vykon stejny, profi trida.Diky moc.Vim vice.Proste se vyznate, tj.jasne.Klobouk dolu.A diky znovu.Jsem fakt spokojeny, jak 115,tak 3410,nemenil bych.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 227.2 (?), 22.9.2012 21:21

Pane J.S.proste kvalifikovana, jasna odpoved, fakta a nevarite z vody a tj.ono.Diky, zdravim Vas.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 191.186 (?), 22.9.2012 21:38

Zdravím, díky, ale to není nic extra, prostě se to už probíralo víckrát. Už jste to psal dříve, že máte 3410, ale nebyl jsme si jistý, kdo to byl. Mě se ta pila moc líbí, zejména dříve, než byly nové modely. Jak jste s ní spokojen?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 227.2 (?), 22.9.2012 22:03

Mam 3410 TH, jednorucku.Pouzivam ji hlavne v zahrade a vsude tam, kde staci jeji vykon, kde je 115 velka, tezka a nepohodlna.Tj.hlavne na nejaky mensi prumer, nejakou tu vetev v zahrade.Naprosto pohodova, lehoucka,vykonna, prece jen se dobre startuje, proti te 115,je to takove pirko se slusnym vykonem, prakticke,fakt bomba.Stihl, tj.plastak1-rucka a Husqvarna mala, mne nesedi, nema ten patricny smrnc, tah na branu, nez se vzpamatuje, tj.doba.Ta 1-rucka, takhle do zahrady, tj.senzace.Proste neco potrebujete kolem domu uriznout a pokud to neni velky prumer, tohle v ruce skoro necitite, nemusite tahat velkou pilu, lehce startuje, pohoda.Fakt doporucuji.Sice je za cenu, kde koupite 2-rucni s vetsim vykonem, ale jsou prace, kde 2-rucka prekazi.Vyrobce vi, proc delat 1-rucku.Je fakt, ze ta jedna ruka je vice zatizena, ale v te zahrade, nerezete tolik, nebo uriznete jednu vetev tady, druhou jinde a clovek ruce mezi tim odpocine.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 227.2 (?), 22.9.2012 22:09

Pane J.S, jako velky fanda Dolmar, urcite poridte do sbirky.Bud novou, nebo starsi, od chlapa, kdo dela chirurgii stromovou, tam ji vetsinou maji a cas od casu meni.Je fakt dobra a nelituji.Urcite to neni vhodne, jako jedina pila do domu, pokud chcete delat palivove drevo, atd.Kdo chce delat palivove, plus zahradu, tak to dve pily minimalne chce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 191.186 (?), 22.9.2012 22:14

Díky za doporučení, stromovou chirurgii dělat nebudu a na palivo jsem vybavený. Ptal jsem se hlavně proto, že ten, co má 3410 klasickou si ji nemůže vynachválit, tak mě zajímal Váš názor. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.2 (?), 22.9.2012 22:57

Klasickou 3410 nemam, to fakt ne.Co mam, tak mi skoro staci, tedy casem, ac ji az tak nevyuziji, tak mam v planu Dolmar 7900 a tim, asi koncim.Mate s ni zkusenost osobni?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika