Dakr panter - drtič



host - 12.231 (?) 
19.10.2009 19:52, zobrazeno: 7954x

Zdravim všechny a chtěl bych se zeptat, vlastnim sekačku dakr panter a chtěl bych si přikoupit k tomu drtič na větve, má někdo s tímto strojem zkušenost?Z.S.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
irka - (7) - 149.26 (?), 31.10.2009 11:25

Zdarvim.mel jsem tento drtic zapujceny-drtil jsem s tym vetve ze smrku-moc to neslo-porad se to ucpavalo a zespoda jak to pada tak se to muselo prubezne odebirat jinak se to ucpalo uplne.Je to stroj pro dva lidi

Mozna obycejne haluzi z jabloni a podobne by slo lepe...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 12.231 (?), 7.11.2009 21:40

Zdravim, díky.Já s tim chci právě drtit jenom takový nálety max pr.4 cm, určitě ne smrky.Dělá to štěpky nebo drt?A ještě jestli se mužu zeptat jak je to hlučný?Já mám doma starej elektrickej drtič a když to pustim tak sousedi skřípou zubama.Z.S

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
irka - (7) - 149.26 (?), 11.11.2009 9:26

Hlucny?to snad musite vedet vy jak mate hlucnou sekacku-ciste v drtici to jen klepe a mele to tam s sebou.Nejsem si ale jisty jestli to zvladne 4 cm.Melo by to delat spis takove štěpky-me to z toho smrku udelalo oboji-ale topilo se s tim nadherne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 49.247 (?), 23.3.2014 20:20

Chci se zeptat jestli nemá někdo nějaké zkušenosti po delší době používání. Asi jiná možnost jak drtit bez zdroje el. v této cenové relaci není.

Díky T.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 247.78 (?), 24.3.2014 16:40

Zdravim

Mam tento drtic, 22.3.2014 som drtil vinic z vinohradu cca 5 arovej plochy-370 korenov- cca 4-5 hodin, lebo som bol na to sam. Ale uznavam, ze najlepsie je, ked to robia dvaja. Co sa tyka haluz z ovocnych stromov, to ide rychlejsie, drevo je pevnejsie a neohyba sa ako vinic. Ono, ked si na trhu porovnate podobny sortiment, tzn. drtic do 5 cm s benzinovym pohonom, tak cenove relacie jednoucelovych strojov su cca 1000 EUR. Tym, ze Dakr mam aj na kosenie vysokej travy, adapter o cene cca 200 EUR je bezkonkurecny. Naviac drtic zdvihnem a tym padom mam ho s pojazdom na kolach panthera. Nad 5 cm priemeru dreva sa neoplati drtit, to nasekam sekerkou na topenie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika