Cub cadet rzt-s 46 s prevodovkou dual hydro gear



host - 19.34 (?)
29.6.2016 21:11

Zdravím.

Mám čtvrtým  rokem rzt  50-tku, krom výměny  oleje a  klíňáku od nožů, sem neřešil  nic.Najeto cca  100hodin  .Jede supr, zahrada je  jak pravítko  .Problém je,  když jedu  k nízkým  stromkům, nedá se  prostě skrze haluze  nějdy přijet  až ke  kmenu.Za hodinu  si řekne  asi něco  kolem 3litrů  supru, likviduju s  tím i  nať po bramborách  ,terasu mi  to pěkně  srovná    na oračku  i když toto  se musí  dělat pomalu, aby se  moc necasnoval  klíňák na  nožích.Stroj stál po  domluvě 100tis, no každá  sranda něco stojí, křovák ani  obyčejná sekačka  si k  tomu nemůže  ani čuchnoutlaugh.Šel bych  do toho  zas, na rozdíl  třeba od  JD, je to  vymakanější a  o dost  lacinější.Za sebe  doporučuju.wink Ještě k  té rozloze, dělám s  tím asi  2000m2 a  to se  s tím hraju  při vysíkání  kolem nízkých  stromů, na čas  nehledím  ,dyť nehoří..Myslím si, že by  jste neměl  mít problém, pokud to  nemáte v  nějakék velkém kopci s  jízdou metr  dopředu dva  do zadu..

Přeju hodně   zdaru, při výběru  a příjemný  relax, o tom  to je:-)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 6.73 (?), 24.6.2016 21:30, zobrazeno: 2946x
Zdravim. Mate niekto skusenost s ridermi CubCadet RZT-S 46? Su vybavene prevodovkami dual hydro gear ZT 2200 (EZT). Je to vhodne na zahradu o rozlohe cca 10 000m2? Vdaka
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 19.34 (?), 29.6.2016 21:11

Zdravím.

Mám čtvrtým  rokem rzt  50-tku, krom výměny  oleje a  klíňáku od nožů, sem neřešil  nic.Najeto cca  100hodin  .Jede supr, zahrada je  jak pravítko  .Problém je,  když jedu  k nízkým  stromkům, nedá se  prostě skrze haluze  nějdy přijet  až ke  kmenu.Za hodinu  si řekne  asi něco  kolem 3litrů  supru, likviduju s  tím i  nať po bramborách  ,terasu mi  to pěkně  srovná    na oračku  i když toto  se musí  dělat pomalu, aby se  moc necasnoval  klíňák na  nožích.Stroj stál po  domluvě 100tis, no každá  sranda něco stojí, křovák ani  obyčejná sekačka  si k  tomu nemůže  ani čuchnoutlaugh.Šel bych  do toho  zas, na rozdíl  třeba od  JD, je to  vymakanější a  o dost  lacinější.Za sebe  doporučuju.wink Ještě k  té rozloze, dělám s  tím asi  2000m2 a  to se  s tím hraju  při vysíkání  kolem nízkých  stromů, na čas  nehledím  ,dyť nehoří..Myslím si, že by  jste neměl  mít problém, pokud to  nemáte v  nějakék velkém kopci s  jízdou metr  dopředu dva  do zadu..

Přeju hodně   zdaru, při výběru  a příjemný  relax, o tom  to je:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 49.124 (?), 29.6.2016 22:21
Vdaka za reakciu. Mam z tych 10000m asi 3000 v miernom kopci. Prevodovka funguje spolahlivo?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.34 (?), 30.6.2016 20:28

Naprosto bez problémů, jen by  jste za  tím neměl  nic tahat, ty převodovky nejsou na  tahání přívěsů, nebo nějakého polního nářadí, velice brzy  by jste  dojezdil.

Co se  týče náhradních dílů.Když příkladně  koupíte origo  klínový řemen  na sečení  ,je cena  i přes 2tisíce.Nebyl jsem ochoten toto  akceptovat  ,tak jsem koupil  klíňák od  gufera za 96 - slovy,  devadesátšest korun..Tak se neunáhlete.Olejový filtr stál  700,tam sem  nakupoval u  aut.  servisu  ,ale napříště  se určitě podívám jestli se  nedá koupit  také za  "normální"  peníze.

Možná bych  uvažoval v  kopcovitém terénu  o přezutí  hnacích kol  na mírně  šípový vzorek, ale to  záleží na  konkrétním    terénu.Taky jsem  "odstínil"  výfuk  ,abych to  trochu ztišil, ještě chci  vymyslet nějaký  jednoduchý kryt  nad motor.Jednak aby  ventilátor nepřisával  listí a  taky skrze  odhlučnění.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika